ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
[عضویت در سایت]
[فراموشی کلمه عبور]

ارزش شماره دوازده : ما جهت توسعه تعالي جهاني با خدمت عاشقانه به يكديگر و فرصت‌سازي و پرورش اعتقاد در ديگران منجر به توانمندسازي انسانهاي پيرامون خود مي‌شويم و با اعمال و كلام ارزشمند خود، ديگران را نيز به مسير و رسالتمان علاقمند مي‌نمائيم

موقعیت صفحه: صفحه اصلي > مـقـالات  > مطالب آموزشی نکته‌هایی از گنجینه‌ی آثار غنیِ ادبیات پارسی

گنـجـور 2 (نکته‌ها و مثال‌ها)

کُد مطلب: ٥٥٢٢

تعداد نمایش مطلب: 1920

‌ساعت‌و تاریخ درج مطلب: ١٥:٤١ پنج شنبه ١٥ خرداد ١٣٩٣

گنجور رو میزی

   

به نام خداوند مهربان مهرگستر

سلام دوباره به دوستان اهل قرآئت، شاکران قلم، وفاداران به تعقل و ساکنان جرگه حق جویی.

به خاطر توجه تان به نرم افزار گنجور و نگاه شاکرانه‌تان به نعمت شاعران، نویسندگان و نوشته های پارسی از شما سپاسگزارم.
خوشحالم که در بخش دوم معرفی نرم افزار گنجور رومیزی، فرصتی شد تا یک‌بار دیگر به نحوه بهرهمندی مان از آثار سخن سرایان پارسی وسعت ببخشیم، با همدیگر در این راه قدم برداریم و خوشحالی وصف شدنی را در خواندن و یادآوری کردن حتی یک مصرع از این گنجینه گرانبها را تجربه کنیم.

 

همانطور که در بخش اول مطرح شد، هدف از این نرم افزار را انتشارا آزاد ادبیات فارسی بیان کردیم  و به قول سازندگان این نرم افزار :«دگران کاشتند و ما خوردیم ما بکاریم و دیگران بخورند.»

در بخش دوم قصد دارم تا بخش‌های مختلف و مهم این نرم افزار را خدمت شما دوستان عزیز معرفی کرده و این کار را در قالب بخش‌های نکته‌ها و مثال‌ها انجام خواهم داد.
 
مثال‌ها: بخش مثال‌ها برای بیان راه های پیدا کردن شعر مورد نظر، با اطلاعاتی که از آن شعر (مثل واژهای، مصرعی از شعر و یا نام شاعر) در ذهنم ما موجود است، میباشد.
 
نکته‌ها: برای اینکه قابلیت‌های این نرم افزار به صورت کاربردی معرفی شوند، نکته‌هایی را در میان مثال‌ها برایتان مطرح می‌کنم تا هر چه بهتر با امکانات نرم افزار گنجور آشنا شوید.

پیشنهادات: بخشی را به عنوان پیشنهادات در این متن قرار داده‌ام تا آنچه را که از این نرم افزار برداشت کرده‌ام و راه‌هایی را که از این نرم‌افزار بهره برده‌ام را به شکل پیشهادات صمیمانه در اختیارتان قرار بدهم.
 
برای راحتی و دسترسی هر چه آسان تر شما دوستان عزیز لیستی را در این بخش قرار داده‌ام تا بتوانید بعد از خواندن مطالب این صفحه، به راحتی جمع بندی‌ای از نکات، مثال‌ها و پیشنهادات داشته باشید.

شما می‌توانید با کلیک بر روی مثال‌ها، نکته‌ها و یا پیشنهادات به توضیحات آن مراجعه نمایید.

مثال 1 جست و جو یک شعر یا متن از طریق مطلع بودن از: بیتی از یک شعر به همراه نام شاعر شعر، نوع شعر ویا نام کتاب ایشان
 مثال 2 جست و جو یک شعر یا متن از طریق مطلع بودن از: بخشی از یک نوشته
 مثال 3 جست و جو یک شعر یا متن از طریق واژه‌ای از آن نوشته
نکته 1 بزرگ‌نمایی و کوچک نمایی تصویر
نکته 2 ثبت شعر در آرشیو شخصیمان
نکته 3 دکمه بازگشت
نکته 4 دکمه شعر قبل و بعد
نکته 5 شماره‌گذاری ابیات یا جملات
نکته 6 دکمه خانه
نکته 7 جست وجو با آگاهی از نام شاعر
نکته 8 جست و جوی واژه در صفحه مورد نظر
نکته 9 تغییرات در عبارت مورد جست و جو
نکته 10 بروز رسانی آرشیو نرم‌افزار
نکته 11 تغییر نوع قلم و اندازه قلم
نکته 12 افزایش دکمه‌های اختیار از گزینه پیکره‌بندی
نکته 13 قابلیت کپی کردن شعر و متن
نکته 14 قابلیت گرفتن فال در نرم‌افزار گنجور

 نکته 15 برگرداندن تنظیمات به حالت اولیه و پیش فرض


پیشنهاد 1 خلاقیت در جست و جوی واژه‌ها
پیشنهاد 2 گنجور کتابخانه‌ای سیار
پیشنهاد 3 جست و جوی معنی واژه‌ها
پیشنهاد 4 به اشتراک گذاشتن گشایش‌های شما

نکته 1 (بزرگ نمایی و کوچکنمایی تصویر): در ابتدا برای اینکه ابیات و جملات را هر چه بزرگ‌تر مشاهده کنید در گوشه پایین سمت چپ، عکس ذره‌بینی وجود دارد که امکان بزرگنمایی و یا کوچکنمایی را برایتان مهیا می‌کند.

 

تصویره 1

 


 
 مثال اول:
در این مثال فرض می‌کنیم که اطلاعات موجود ما 3 مورد است :( بیتی از یک شعر به همراه  نام شاعر شعر، نوع شعر ویا نام کتاب ایشان).

به طور مثال بیت زیر از شاعر نامی کشورمان «مولانا جلال الدین محمد بلخی» و «سر آغاز دفتر اول کتاب مثنوی معنوی» است. پس از طریق تصویر های شماره 2 تا شماره 6 شعرمورد نظر را پیدا می‌کنیم.

هر کسی کو دور ماند از اصل خویش    باز جوید روزگار وصل خویش

 

 

 

 

 

 

 نکته 2 (ثبت شعر در آرشیو شخصیمان): بعد از یافتن شعر مورد نظر می‌خواهیم آن را بگونه‌ای در آرشیومان ثبت کنیم تا هر زمان که قصد مرور دوباره شعر را داشتیم به آن رجوع کنیم.
به همین منظور بخشی در این نرم‌افزار تعبیه شده است که اشعار ما را همانند یک آرشیو در خود جای می‌دهد تا مجموعه‌ای شخصی از اشعار را در اختیار داشته باشیم.

 

 


هر زمان که قصد مرور آرشیو شخصیمان را داشتیم دکمه نشانه‌ها را انتخاب کرده و آرشیومان را مشاهده می‌کنیم.

 

 

 

 نکته 3 (دکمه بازگشت): با دکمه بازگشت می‌توانیم به صفحه قبل که در آن حضور داشتیم رجوع کنیم.

 

 

  نکته 4 (دکمه شعر قبل و بعد): با دکمه شعر قبل و شعر بعد می‌توانیم طبق شماره شعر به شعر قبل و بعد برویم

 

 


  نکته 5 (شماره گذاری ابیات یا جملات): برای اینکه بتوانیم شماره ابیات را ببینیم می‌توانیم بر روی دکمه شماره‌گذاری را انتخاب کنیم تا عدد هر بیت در کنار آن قرار بگیرد.

 


 نکته 6 (دکمه خانه): با انتخاب گزینه خانه می‌توانیم بدون واسطه به صفحه اصلی بازگردیم.

 

 

  

 مثال دوم:
حالتی را در نظر بگیرید که بخشی از یک شعر، بیتی از آن و یا عبارتی از یک شعر را به یاد دارید ویا از رادیو و یا از زبان یک دوست شنیده‌اید و می‌خواهید شاعر و شعر کامل آن را پیدا کنید.

برای مثال در حین گوش کردن به رادیو با عبارت « دو کس رنج بیهوده بردند و ... » برخورد کردیم و همین بخش از این جملات را به یاد داریم. حال می‌خواهیم متن کامل و نام نویسنده را پیدا کنیم.

 


عبارت کامل و یا بخشی از عبارت مورد نظر را در « متن: » نوشته، گزینه همه را انتخاب کرده و گزینه بگرد را انتخاب کنید.
محدوده جستجو را باز کرده و همه راه انتخاب می‌کنیم.
بگرد را انتخاب می‌کنیم.

 

 

عبارت مورد نظر با رنگ قرمز برجسته شده و نرم‌افزار در هر صفحه 10 مورد یافته شده را نمایش می‌دهد. می‌توانید با کمی جست و جو دربین ابیات آورده شده، شعر و شاعر مورد نظر را پیدا کنید.

 


همانطور که مشاهده می‌کنید این شعر زیبا از استاد سخن، سعدی شیرازی است. سپاسگزارم از سعدی بزرگوار که چنین زیبا این شعر را با مفهومی مهم و تاثیرگذار بیان کرده‌اند.
 
 نکته 7 (جست وجو با آگاهی از نام شاعر): اگر شاعر شعر مورد نظرمان را بدانیم خیلی سریع می‌توانیم به هدفمان برسیم. در مثال دوم دیدیم که عبارت‌مان « دو کس رنج بیهوده بردند و ... » بود اما از شاعر آن بی خبر بودیم. به مثال بعد توجه کنید.

  مثال 3: این بار فرض کنید که بخشی از شعر، شاعر نامدار کشورمان سنایی با مذمون (که خطی کز خرد خیزد تو آن را از بنان بینی) در ذهنمان هست. اینبار بجای اینکه کل عبارت را در بخش متن بنویسم، صرفا واژه (بنان) را جستجو می‌کنیم.
گزینه جستجو را انتخاب کرده و در قسمت نام شاعر، شاعر مورد نظر را انتخاب می‌کنیم.

 

 

 

 

 


اینبار موتور جست و جو گر اشعار زیادی را برایمان می آورد که اشتراک آن‌ها وجود واژه (بنان) و سروده شده توسط استاد (سنایی) هستند.
پس از کمی جست و جو شعر مورد نظرمان را پیدا می‌کنیم.

 

 

 

 


 
 نکته 8(جست و جوی واژه در صفحه مورد نظر): یکی از ابزارهای کلیدی هر نرم‌افزار قابلیت جستجوی واژه در صفحه باز شده است که بطور معمول با کلید میانبر ctrl+F عملی می‌شود. در این نرم افزار نیز برای یافتن یک واژه در صفحه پیش رو می‌توانیم با کلید میانبر ذکر شده و همچنین انتخاب گزینه برجسته‌سازی  استفاده کنیم .

 

به طور مثال واژه (عشق) را صفحه (خانه » مولوی » دیوان شمس » غزلیات ) جست جو می‌کنیم.

تصویر شماره: گزینه برجسته سازی را انتخاب کرده و به پایین صفحه برای نوشتن واژه مورد نظر رجوع می‌کنیم.

 

 

 

تصویر 22


مشاهده می‌کنیم که واژه مورد نظر به رنگ قرمز درآمده و می‌توانیم به ابیات مورد نظرمان دسترسی سریع‌تری داشته باشیم
میبینم که 31 مورد عشق در این صفحه پیدا شده است. با هر بار انتخاب گزینه (بعدی) می‌توانیم به مورد بعدی برویم.

 

 

 

 

 نکته 9 (تغییرات در عبارت مورد جست و جو): یکی از مواردی که باید در جستجوی عبارت‌ها و واژه رعایت کنیم این است که باید با نوع نوشتن عبارت به طرز خلاقانه‌ای بازی کنیم. به طور مثال اگر (هر کسی از ظن ... ) را در جستجو بنویسید نتیجه در بر نخواهد داشت؛ زیرا که این عبارت بصورت (هرکسی از ظن ...) در نرم افزار ثبت شده است. می‌بینم که حذف یک فاصله بین (هر و کسی) می‌تواند ما را به نتیجه برساند.

 

در نتیجه اگر عبارت مورد نظرتان را جست و جو کردید و به نتیجه نرسیدید، کافی است که کمی تغییرات در نوع نوشتاری عبارتتان ایجاد کنید.

 

 پیشنهاد 1:
خیلی وقت‌ها کنجکاو می‌شویم که شاعران در مورد یک موضوع خاص، یک واژه و یا یک مفهوم چه ابیاتی رو سروده‌اند، به چه ابعادی از آن موضوع اشاره کرده و از چه زاویه‌ای به آن نگاه کرده‌اند. میتوانیم با گزینه جستجو به این کار بپردازیم. خیلی عالی می‌شود که مفهوم مورد نظر را با واژه های مختلف تصور کنیم تا به دامنه وسیعتری از شعرها در موضوع مورد نظر دست پیدا کنیم.

به طور مثال (همانند مثال دوم) گزینه جستجو را باز کرده و واژه‌هایی مثل (عشق، عقل، زمین، هوا، خدا، رویا، عنکبوت، آگاهی و ... ) را می‌نویسیم و بگرد را انتخاب می‌کنیم.
 
خدا رو شاکرم که در این سرزمین مردان و زنانی بودند و هستند که دست به قلم بردارند و برای من و تو دوست عزیز بنویسند و باعث رشد و گشایش بصیرت‌مان شوند.

 

 نکته 10 (بروز رسانی آرشیو نرم افزار): این نرم افزار قابلیت به روز رسانی دارد و با هر بار بروز رسانی، کتابخانه‌مان در نرم افزار گنجور کامل‌تر می‌شود و شاعران و نویسندگان بیشتری به دایره جست وجویمان افزوده می‌شود.
برای بروز رسانی مراحل زیر را طی می‌کنیم.

 

 

 

 

 

 


مواردی که با رنگ سفید نمایش داده شده اند در مجموعه شما وجود ندارد و نیاز به انتخاب شما و دریافت آن از پایگاه اینترنتی گنجور دارد.
موارد دلخواهمان را گزینش و گزینه ادامه را انتخاب می‌کنیم.

 

 

 


چند دقیقه‌ای را صبر می‌کنیم تا بروز رسانی کامل شود و سپس می‌توانیم شاعران مورد نظر را در صفحه اصلی مشاهده کنیم.
 
در این قسمت می‌خواهیم به تنظیمات و بخش پیکره بندی نرم‌افزار گنجور بپردازیم.
برای تنظیمات این نرم‌افزار باید به گزینه پیکره بندی رجوع کنیم.

 

 

 

 

 


 نکته 11 (تغییر نوع قلم و اندازه قلم): بعد از باز کردن صفحه پیکره‌بندی میخواهیم Font و یا قلم نرم‌افزار را بصورت دلخواه تنظیم کنیم.
گزینه گزینش را انتخاب کرده و وارد قسمت Font می‌شویم.

 

 

 

 

 


پیشنهادم به شما Font هایی از قبیل: (B Mitra، B Titr، B Zar، B Nazanin، ...) و Size در رنج :(16-24) است.

 

 

 

 


OK را انتخاب کرده و پس از تایید نهایی می‌توانید تغییرات را در صفحه مشاهده کنید.
 
 نکته 12 (افزایش دکمه‌های اختیار از گزینه پیکره‌بندی):
برای افزایش گزینه‌های پنل نرم‌افزار گنجور، وارد گزینه پیکره‌بندی شوید و گزینه‌های مرور، حاشیه ها و کپی متن را انتخاب کنید تا فعال گردند. سپس تایید کنید.

 

 

 

 

 


- گزینه مرور برای این است که بتوانیم شعر مورد نظر را مستقیم در پایگاه اینترنتی گنجور مشاهده کنیم

 

 

 

 

 

 


- گزینه حاشیه‌ها به هدف مشارکت علاقه‌مندان به شعر است. به طوریکه در قسمت حاشیه به پایگاه اینترنتی گنجور ارجاع داده می‌شوید و می‌توانید کامنت‌های مربوط به شعر مورد نظر را مطالعه کنید.

 

 

 

 

 


 
 نکته 13 (قابلیت کپی کردن شعر و متن): یکی از بهترین قابلیت‌های این نرم افزار امکان کپی کردن شعر مورد نظر است. برای این کار دو راه پیش رویمان است.

 

1- استفاده از گزینه فعال شده کپی متن

 

 

 


2- به قسمت ابزارها رفته و کپی متن را انتخاب می‌کنیم

 

 

 


در هر دو صورت شعر مورد نظر در حافظه سیستم ثبت می‌شود و با Past کردن (راست کلیک موس و انتخاب گزینه Past) و یا استفاده از کلید میانبر ctrl+V ، شعر شما در هر جایی که بخواهید به نمایش در می‌آید.

 

 

 

 

 


 نکته 14 (قابلیت گرفتن فال در نرم افزار گنجور): یکی دیگر از قابلیت‌های این نرم افزار گزینه فال است. موضوعی که این قابلیت را منحصر بفرد می‌کند این است که شما می‌توانید مرجع فال را تعیین کنید.
مرجع فال بطور پیش فرض دیوان شاعر نامی کشورمان حافظ شیرازی انتخاب شده است.
برای انتخاب مرجع فال به بخش پیکره بندی بروید. در قسمت دامنه عملکرد دکمه فال گزینه (انتخاب) را انتخاب کنید.

 

 

 

 


هر شاعری را که بخواهید انتخاب کنید سپس تایید کنید.
حال می‌توانید در دامنه از شعرا که انتخاب کرده‌اید فال بگیرید.

 

 

 

تصویر 41

 


 نکته 15(برگرداندن تنظمیات به حالت اولیه و پیش فرض): هر زمان که قصد داشتید تنظیمات را به حالت پیش فرض اولیه برگردانید، به گزینه پیکره بندی بروید و در پایین صفحه بازگشت پیکره بندی پیش فرض را انتخاب کنید 

 

 

 

 

تصویر 42


این نرم افزار قابلیت‌های زیادی دارد که حتما شما دوست عزیز با جست و جو در این نرم افزار حتما آن‌ها را کشف خواهید کرد و با استفاده از آن‌ها لذت بزرگی از خواندن اشعار و نوشته‌های مردان و زنان اهل قلم خواهدی برد.
 
 پیشنهاد 2: دوست عزیزم پیشنهاد می‌کنم با این نرم افزار و نرم‌افزارهای مشابه همانند یک کتابخانه رفتار کنید. هر چند وقت به این کتابخانه سر بزنید و از قابلیت های منحصر بفرد این نرم افزارها بهره ببرید و از لذت بی حد و حصر این گنجینه‌های عظیم به شعف بیایید.
 
 پیشنهاد 3: خیلی از واژه ها را تا به حال نشنیده ایم، به دلیل عدم تکرار از یادمان رفته اند و یا چون از واژگان روزمره ما خارج شده اند، برایمان نا آشنا هستند. به همین دلیل 3 سایت اینترنتی را برای واژه یابی به شما دوستان عزیز پیشنهاد می‌کنم .
 : سایت واژهwww.vajje.com
 : سایت واژه یاب

www.vajehyab.com
: سایت جسجو www.jasjoo.com/books/wordbook/fa

 

 

 


 پیشنهاد 4: دوست عزیزم پیشنهاد می‌کنم که اگر شما هم راهی برای بهره‌مندی هر چه بیشتر من و سایر دوستانتان از این نرم‌افزار دارید با ما در همین بخش به اشتراک بگذارید.

 

معرفی این نرم‌افزار بهانه‌ای بود تا بتوانیم قدردان ثروت عظیمی که سالیان سال در دستانمان بود، باشیم و اینبار نه برای دعوی مالکیت شاعران و آثارشان، بلکه برای به اشتراک گذاشتن گشایش‌های ملموس مادی و معنوی حاصله از این گنجینه، قلم بدست بگیریم و گرده همایی برپا کنیم، و برای درک ارزشمندی و فهمیدن قدر و اندازه این ثروت الهی با یکدیگر به گفت و شنود بنشینیم.

یادآوری می‌کنم که تمام نکات مطرح شده بخشی از امکانات این نرم افزار است و امیدوارم که شما دوست عزیز با استفاده هر چه بهتر و بیشتر از این نرم‌افزار، از وجود این نعمت بزرگ تجربه ای منحصر بفرد و هیجان‌انگیز داشته باشید.

خدا رو شاکرم که مجموعه کانون تحول و تعالی کیمیا و بخصوص موسس مجموعه « مهندس سید هومن سادات کیایی» ، پیشرو در امر معرفی و کاربردی کردن نعمت‌های خداوند هستند و با فضاسازی در سایت مربوطه، امکان بیان قدر و ارزش امکان‌ها، تجهیزات و قابلیت‌های موجود و در دسترس را ایجاد کرده‌اند.

مشتاق و منتظر مشارکت‌های ارزشمند شما دوستان عزیز، از تجربه‌هایتان در نرم افزار گنجور هستم.

و کلام آخر:

عقل و رای و عزم و همت، گنج تست       بهترین گنجور، سعی و رنج تست

(پروین اعتصامی)

در پناه خدا باشید.

 نوشته‌ی: بابک بیوک افشاری(دانش آموخته‌ی دوره‌های مهندسی تحول و تعالی)

 
 

    *********

ساعت و تاریخ درج مطلب: ١٥:٤١ - پنج شنبه ١٥ خرداد ١٣٩٣

کُد مطلب: ٥٥٢٢  -  تعداد نمایش مطلب: 1920

 

                               نسخه چاپي                        ارسال به دوست                       

                   

امتیازدهی
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1393/05/10 23:20
0
0
Very goooooooooooooooooooooooooooood:)
مهرنوش بيوك افشاري
1393/04/16 2:40
0
0
سلام و درود بر مهندس بابک عزیز. متشکرم که از نرم‌افزارهای خوب و کاربردی استفاده می‌کنید و همچنین خوبی‌ها رو معرفی و تبلیغ می‌نمایید. متشکرم از اینکه زمان و انرژیِ خیلی زیادی برای این کار گذاشتید و خیلی هم شیوا و روان، با کلامی ساده و همه پسند نوشتید. خیلی متشکرم و مشتاق مطالب بعدی شما هستم :)
فرشاد دواني
1393/03/16 17:2
0
2
سلام بر بابک عزیز. قدر دان وقت و انرژی و هزینه هایی که برای آموزش این نرم افزار ارزشمند برایمان داشتی هستم . بسیار راحت و آسان توضیحاتت را تونستم اجرایی کنم و برام استفاده از این نرم افزار جالب شد. قدر دانی میکنم از اینکه این همه امکانات را در این نرم افزار جا دادند و شکر گزارم برای این چنین امکان ارزشمندی. برام جالب بود که علاوه بر اطلاعات شاعران ،سوره های کلام نورانی قرآن و یا کلیله و دمنه و کلی امکان دیگر در آن نیز موجود است. برام جالب بود که در بخش خوانش که با علامت بلندگو در منو ابزار موجود بود با بررسی که انجام دادم تونستم متوجه بشم که میشه برای هر شعری یک موزیک فیکس کرد و با این دکمه در زمان دیدن شعر، آن موزیک را پخش نمود. خیلی متشکرم از امکان های خیلی خوب و زیادی که برای این مجموعه طراحی شده و سپاسگزارم که برای ما آنرخیلی راحت شرح دادید. متشکرم از سایت کیمیا گری که به راحتی میتونیم ازآن این اطلاعات جالب و کاربردی را دریافت کنیم.
کاربر مهمان
1393/03/16 10:10
0
2
سلام.متشکرم بابک عزیز.درود بر شما که نسبت به این نرم افزار نگاه شاکرانه ای داشتید و ما رو هم از یافته های خودتان بهره مند نمودید..خیلی خوشحال شدم که شما اینچنین علاقه مند هستند و وقت و انرژی برای این کار اختصاص دادید.. شوق شما منجر ه افزایش شوق من در استفاده بیشتر از این نرم افزار شد.خاطره علیشاهی
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


                                     جدیدترین  برنامه‌ها  و  محصولات كانون

دوره آنلاین «ساماندهی محیط کار و زندگی»

به زودی !

مجموعه خودسازی 2(به زودی)

شامل چند نوع وانهادگی و مراقبه کاربردی و کوتاه

جستجوی پیشرفته   
جمعه ٠٢ تير ١٣٩٦
منو اصلی
عنوان
عنوان

آمار بازدیدکنندکان

بازدیدکنندگان صفحه:  140027
کل بازدیدکنندکان:   6189210
بازدیدکنندگان امروز:  189
بازدیدکنندگان آن‌لاین:  1
زمان بارگزاری صفحه: 0/3750 ثانیه
             صفحه اول                           کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به کانون مهندسین تحول کیمیا است(راه‌اندازی 1385)                           تماس با ما