ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
[عضویت در سایت]
[فراموشی کلمه عبور]

ارزش شماره دوازده : ما جهت توسعه تعالي جهاني با خدمت عاشقانه به يكديگر و فرصت‌سازي و پرورش اعتقاد در ديگران منجر به توانمندسازي انسانهاي پيرامون خود مي‌شويم و با اعمال و كلام ارزشمند خود، ديگران را نيز به مسير و رسالتمان علاقمند مي‌نمائيم

موقعیت صفحه: صفحه اصلي > اخبــار > اخبار داخلي كانون دوره عملی مخصوص افراد مجرد(اسامی اعضاء دوره و همیاران اعلام شد!)

چگونه همسری شایسته‌ انتخاب نموده و ازدواجی شاد داشته باشیم؟

کُد مطلب: ٥٤٤٧

تعداد نمایش مطلب: 4735

‌ساعت‌و تاریخ درج مطلب: ٠٠:٤٩ يکشنبه ١٣ بهمن ١٣٩٢

   

به نام خداوند مهربان مهرگستر

سلام و درود بر تمامی اعضای عاشق پیشه کانون و سایت

              خبر خوب اینکه سرانجام انتظارها به پایان رسید و در ماه‌های آخر سال 92 می‌توانیم در خدمت شما عزیزان مجرد کانون باشیم و دوره بسیار ارزشمند «انتخاب زوج شایسته، ازدواج شاد» را برای شما همراهان برگزار نماییم .  همانطور که می‌دانید در تابستان امسال کارگاه یک روزه‌ای را در این زمینه برگزار نمودیم و در آنجا قول برگزاری یک دوره جامع و کارگاهی را به شما دادیم . حال بعد از اندکی تاخیر در خدمت شما هستیم . امیدواریم تمامی اعضای مجرد کانون و یا مخاطبین سایت بتوانند در این دوره عملی شرکت نمایند و سال 1393 را با برنامه‌ریزی عملی و آگاهانه برای این موضوع مهم شروع نمایند .

*****

           خبر خوب تازه(19 بهمن 92) :  به دلیل استقبال، پیگیری و ثبت نام بیش از ظرفیت دوستان بعد از اعلام اتمام ظرفیت دوره و با بررسی‌های انجام شده انتخاب نمودیم تا در جهت حفظ کیفیت دوره و همچنین جواب‌گویی به این شوق و طلب دوستان  امکان جدیدی را برای برگزاری مجدد این دوره برای علاقمندان فراهم آوریم، تا بتوانیم  این دوره ارزشمند را  به دوستانی که بیش از ظرفیت دوره ثبت نام نموده‌اند نیز ارائه دهیم .  بنابراین  دوره دوم «انتخاب زوج شایسته ، ازدواج شاد» در روز‌های جمعه با یک روز فاصله بعد از دوره اول(25 بهمن تا 23 اسفند)، برگزار می‌گردد تا بتوانیم اعضای ثبت نام شده که بیش از ظرفیت هستند را در روز دوم(جمعه) تقسیم نماییم .

                  در ضمن اسامی اعضاء پذیرفته‌شده دوره و نحوه تقسیم‌بندی اعضا در روزهای پنج‌شنبه و جمعه به زودی تا فردا ظهر روی سایت  قرار خواهد گرفت . انتخاب اعضاء برای روز پنج‌شنبه و جمعه  بیشتر براساس اولویت ثبت نام و میانگین سن اعضاء خواهد بود .  اما اگر دوستی اضطرار به حضور در روز جمعه و یا پنجشنبه دارد می‌تواند زودتر نیاز و تمایلش را در پایان این مطلب اعلام نماید و یا به اس ام اس پنل اطلاع دهد. 

لینک صفحه اسامی اعضای دوره

           اسامی همیاران نیز تا فردا روی سایت در همین بخش قرار داده خواهد شد . جلسه آموزشی همیاران و آماده‌سازی فضای دوره در روز سه‌شنبه همین هفته(22 بهمن) ساعت 14:00 تا 18:00 در دفتر خانم زندیه تشکیل خواهد شد .

اسامی همیاران دوره یک و دو انتخاب زوج شایسته ، ازدواج شاد :

1-رسول قدیریان 2-ناهید خدایاری  3-زهره پالیزوان 4-محمد ملازینل 5-نوشین زندیه  6-مهدی مرادی 7-معصومه آوریده 8-علی مجیدی 9-دریا غفاری 10-احمد ابراهیمی 11-زهرا اکبری 12-نسرین شعاعی 13-نسرین عطاری

 *****

 ماهیت و هدف دوره :         

            ازدواج یکی از مقولات کلیدی  و مهم زندگی اکثر انسان‌هاست  به طوری که اگر در انتخاب زوج زندگی‌مان دقت کافی نداشته باشیم و انتخاب نادرستی بکنیم هزینه‌های مادی و روحی بسیار زیاد و گاهی جبران‌ناپذیری را متحمل خواهیم شد و لذا این دوره در جهت کاهش هزینه‌های احتمالی آینده و دوری از ریسک‌ها و خطرات تشکیل زندگی نامطلوب تهیه و برگزار می‌گردد

            ازدواج یا همان تشکیل زندگی مشترک یکی از مهمترین اهداف و رویای اکثر جوانان و مردان و زنان است . رویایی زیبا و دلنشین که اگر بتوانیم زوج شایسته‌مان را کشف و انتخاب نماییم ، آنگاه این رویا میتواند لذت‌بخش و جذاب باشد و لحظات زندگی‌مان را از شادی و تجربه‌های سازنده سرشار نماید . این دوره آموزشی در فضایی کارگاهی و عملی نشان می‌دهد که شما برخلاف واقعیت و تصور موجود می‌توانید همسر شایسته‌تان را کشف نموده و به این رویا تحقق بدهید!

            اکثر انسان‌ها ازدواج را موضوعی وابسته به قسمت و قضا و قدر می‌دانند و با همین طرز فکرشان احتمال انتخاب یک زوج شایسته و داشتن یک زندگی شاد و تعالی‌بخش را از خودشان سلب می‌کنند، در صورتی که در این دوره شما یاد خواهید گرفت که آشکار شدن یک فرد خاص به عنوان همسر بازتابی است از درونیات و عملکرد خودتان ! و با آموزش و تغییر افکار و عملکردتان می‌توانید افراد متمایزی را به سمت خودتان جذب نمایید ، پس شما می‌توانید زوج شایسته‌ای را انتخاب نمایید و با او خوشخبتی را تجربه نمایید!

کارگاه یک روزه انتخاب زوج شایسته

            بسیاری از ازدواج‌ها از روی ناآگاهی و جهل و بر اساس اقتضای شرایط بیرونی و اجبارهای خانوادگی و یا مدهای اجتماعی انجام می‌پذیرد و به همین جهت بسیاری از آنها به نتایج مطلوبی نمی‌‌رسند و گاها به جدایی و یا تحمل اجباری همدیگر ختم می‌شوند و این هزینه بسیار بزرگی برای زن و مرد و خانواده عزیزشان در برخواهد داشت ، شما در این دوره آموزشی به این قدرت و آگاهی خواهید رسید که بتوانید خودتان و بر اساس معیارهای درست همسری  همسان را انتخاب نموده و زندگی مشترکی سرشار از شادی و پیشرفت را تجربه نمایید .

           ازدواج از فرصت‌ها و هدایای الهی و نشانه رحمت و عشق پروردگار برای انسان است و امری است که در برنامه‌ریزی الهی انسان‌ها طراحی شده است و به عنوان یک پاداش و نعمت ارزشمند می‌تواند در اختیار انسان قرار بگیرید . شما در این کارگاه 5 هفته‌ای متوجه خواهید شد که برخلاف اندیشه‌ها و نگرش‌های شکل گرفته در جامعه امروزی، ازدواج ترس و نگرانی ندارد و می‌توانید با شناخت مقاومت‌ها و موانع درونی‌تان به سمت این فرصت و هدیه الهی با اطمینان  حرکت بنمایید و در سایه الطاف الهی از مواهب بسیار زیاد و ارزشمند این نعمت همچون آرامش و تجربه عشق و رشد و بلوغ روحی بهره‌مند بشوید

وَ مِنْ آياتِهِ أَنْ خَلَقَ لَكُمْ مِنْ أَنْفُسِكُمْ أَزْواجاً  ،  لِتَسْكُنُوا إِلَيْها وَ جَعَلَ بَيْنَكُمْ مَوَدَّةً وَ رَحْمَةً

إِنَّ في‏ ذلِكَ لَآياتٍ لِقَوْمٍ يَتَفَكَّرُونَ (21روم)

و از نشانه‌های او اینکه برای شما از جنس خودتان شریکانی را خلق نمود تا بوسیله آنها به تسکین و آرامش برسید و بین‌تان دوستی و رحمت قرار داد . همانا در آن علامت‌هایی برای مردمی است که تفکر می‌نمایند

            ازدواج همچون تحول و تعالی ، همچون سلامتی ، همچون مدیریت در زمان ، همچون عشق ، همچون شکرگزاری ، همچون تربیت فرزند ، همچون هر علم و مهارتی همانند نقاشی ، زبان انگلیسی ، ورزش و ... نیازمند آموزش و یادگیری و تمرین است . قطعاً ازدواج صحیح باید براساس معیارهای درست و ارزشمند باشد و نه معیارهای زمینی و ظاهری ! متاسفانه امروزه بسیاری از ازدواج‌ها بر اساس معیارهای  ظاهری و مادی است و به همین دلیل نمی‌تواند ماندگار و رضایت‌بخش باشد .

             آنچه در یک ازدواج شاد و آینده‌دار مهم است ، رضایت طرفین در طولانی‌مدت و اثربخشی ایشان در زندگی همدیگر است و این با معیارهای ظاهری و مادی امکان‌پذیر نیست! هستند بسیاری از افراد موفق و مشهور که با وجود تمامی موفقیت‌های مادی و اجتماعی اما در امر ازدواج به نتایج رضایت‌بخشی نرسیده‌اند و دلیل  آن انتخاب بر اساس معیارهای نادرست و نابجا بوده است . شما در این کارگاه آموزشی به خوبی فرا خواهید گرفت که معیارهای ارزش‌مدار و تعالی‌بخش کدامند ؟ و چگونه بتوانید این معیارها را با معیارهای خودتان ترکیب و تلفیق نمایید ؟!

           نکته جالب اینکه اکثر زوج‌ها و خصوصاً خانم‌ها یکی از رویاها و آرزوهایشان ،تصور و تخیل در مورد مراحل و فرآیند آشنایی، نامزدی، خواستگاری و ازدواج‌شان است ! اما متاسفانه به دلیل وجود ناآگاهی و الگوهای تکرار تاریخ مصرف گذشته و آداب  و رسوم ناقص و ... این مراحلِ بسیار ارزشمند و منحصربه فرد در اکثر ازدواج‌ها به لحظاتی ناشاد و تلخ و پراسترس تبدیل می‌گردد! شما در این دوره عملی در یک جسله کامل فراخواهید گرفت که چگونه مراحل آشنایی، خواستگاری، نامزدی، عقد، عروسی و ... را به لحظاتی شاد، پرتجربه، منحصربه فرد و آرامش‌بخش تبدیل نمایید . انتخاب در دست خود شما است .

  ******

امتیازات خاص این دوره:

   1-این دوره به صورت کارگاهی و کاملا عملی  همراه با تمرین، پرسش‌و‌پاسخ  و مشارکت جمعی برگزار می‌شود و مطالب تئوری در حداقل خواهد بود و فضای شناخت و تمرین و بازسازی افکار و درونیات بیشتر می‌باشد .

  2-این دوره در 5 هفته برگزار می‌گردد و هر هفته متمرکز بر یک و یا دو موضوع خاص از موارد بالا است و به همین دلیل هر هفته با تمرکز روی یکی از ابعاد  مقوله ازدواج  دانشجویان می‌توانند به خوبی بر روی آن بعد و موضوع شناخت بدست بیاورند  و در طول هفته روی آن کار نمایندو لذا از بیان مطالب گوناگون و پراکنده تئوری دوری خواهد شد

  3-ظرفیت پذیرش دانشجو برای این دوره عملی عمداً محدود در نظر گرفته شده است تا بتوانیم در فضایی تیمی و پرورشی روی تعالی‌جویان کار نماییم و همین یکی از امتیازاتی است که مربی می‌تواند با شناخت بهتر به روند تحول و تعالی اعضا کمک نموده و اکثر اعضای دوره فرصت کافی برای ابراز افکار و بررسی و بازسازی آنها را خواهند داشت.

  4-تلاش‌مان بر این است که مطالب دوره بر اساس معیارها و تاییدات الهی و با مرجعیت کتاب قرآن کریم باشد تا انتخاب‌های اعضاء در مسیر صحیح و ارزشمند قرار بگیرید .

  5-راه‌کارها و پیشنهادات عرضه شده در این کارگاه عملی و قابل پیاده در شرایط کنونی جامعه‌مان است و از ارائه مطالب و پیشنهادات برداشت شده از کتاب‌های خارجی و فرهنگ غیرایرانی دوری خواهیم نمود تا بتوانیم به نتیجه مطلوب در فرهنگ و جامعه خودمان برسیم .

  6-همچون سایر آموزش‌های کانون، ‌تمامی مطالب دوره به صورت پاورپوینت برای اعضاء نمایش داده می‌شود و در صورت تمایل و انتخاب اعضای دوره می‌توانند بسته فلش درس‌های نکات مهم دوره و  همچنین بسته‌ اس ام اس‌های حمایتی  را نیز به صورت آپشنال تهیه و بهره‌مند بشوند. این دو امتیاز از ویژگی‌های جدیدی است که به دوره‌های آموزشی کانون اضافه شده است.

کارگاه یک روزه زوج شایسته 

 *******

اثرات و منافع شرکت در این دوره:

    1-اصلاح و تقویت اهداف و انگیزه‌های ازدواج  و تشکیل زندگی مشترک

    2-رفع موانع ، مقاومت‌ها و نگرانی‌های درونی شکل گرفته در برابر ازدواج و تشکیل زندگی

    3-آگاهی نسبت به معیارهای ارزشمند انتخاب همسر و دوری از ازدواج‌های نافرجام

    4-درک صحیح از زندگی مشترک و تعریف و هدف از آن و کسب آمادگی لازم

    5-روش‌های موثر در جذب  و آشکارسازی همسر شایسته

    6-دوری و رهایی از الگوهای تکرار جذب زوج نامطلوب و رهایی از روابط مخرب و تحلیل‌برنده

    7-آشنایی با روش‌های شناخت و ارزیابی صحیح مخاطب

    8-کسب آگاهی و آمادگی لازم برای تجربه یک ازدواج شاد(در مراحل آشنایی، خواستگاری، نامزدی، عقد، عروسی و ماه‌های اول ازدواج)

 

 *******

زمان و تاریخ برگزاری دوره:

    این دوره ارزشمند در 5 هفته در روزهای پنجشنبه برگزار می‌گردد

    ساعت شروع هر جلسه 8:00 صبح روز پنجشنبه و ساعت پایان 17:00 (5 عصر) می‌باشد

    تاریخ جلسات دوره: جلسه اول: پنجشنبه 24 بهمن92 - جلسه دوم: پنجشنبه 1 اسفند  -  جلسه سوم: پنجشنبه 8 اسفند - جلسه چهارم: پنجشنبه 15 اسفند  - جلسه پنجم: پنجشنبه 22 اسفند92

 

 ******

شهریه دوره:

               شهریه این دوره همانند تمامی دوره‌های دیگر کانون در دو نرخ  مخصوص اعضای همگام و سایر مخاطبین قیمت‌گذاری شده است اما تمامی دوستان از هر دو طیف می‌توانند از تخفیف زمانی  به شرط ثبت نام تا تاریخ 19 بهمن بهره‌مند شوند(میزان تخفیف زمانی 20 هزار تومان است)

              شهریه این دوره برای اعضای غیرعضو(310هزار تومان) است که اگر از تخفیف زمانی استفاده نمایند معادل (290 هزار تومان) خواهد بود . و شهریه دوره برای اعضای همگام با تخفیف ویژه این عزیزان معادل(260 هزار تومان) خواهد بود که اگر ایشان نیز از تخفیف زمانی استفاده نمایند معادل(240 هزار تومان) خواهد شد . جدول زیر گویای شهریه این دوره برای حالت‌های مختلف زمانی و عضویتی می‌باشد :

نمایش بزرگ‌تر تصویر

 تبصره مهم  : با توجه به پیشنهاد و پیگیری برخی از عزیزان کانون به اطلاع می‌رسانیم که دوستانی که علاقمند به حضور در این دوره هستند اما امکان پرداخت شهریه را به طور یکجا ندارند می‌توانند از شرایط پرداخت دومرحله‌ای شهریه دوره استفاده بنمایند . بدین صورت که شهریه دوره  برای این عزیزان در این شرایط بدون تخفیف زمانی محاسبه می‌گردد و می‌توانند نصف مبلغ را در حال حاضر پرداخت نمایند و مابقی را قبل از جلسه چهارم دوره پرداخت نمایند . یعنی برای اعضای همگام شهریه دوره 260 هزار تومان محاسبه می‌شود و برای اعضای غیرهمگام 310 هزار تومان که می‌توانند نصف این مبلغ را در ابتدای ثبت نامشان پرداخت نمایند . از اشتیاق، پیگیری  و پیشنهاد شما دوستان متشکریم

 *****

نحوه ثبت نام:

       مخاطبین گرامی که تمایل به ثبت نام قطعی در این دوره دارند می‌توانند بر اساس جدول بالا شهریه عضویت در این دوره را  از طریق یکی از روش‌های زیر به شماره  حسابی که در زیر درج شده است پرداخت نمایند و بعد از آن فرم ثبت نام را تکمیل و ارسال نمایند . بعد از ارسال فرم اس ام اسی به شما جهت کسب اطمینان از ارسال فرم ارسال خواهد شد.

 روشهای پرداخت وجه شهریه دوره : در حال حاضر 3 روش برای پرداخت وجود دارد :

            الف- واریز حضوری به حساب بانکی که باید شماره حساب را یادداشت نمایید و فیش بانکی را مطابق اون شماره حساب تکمیل و مبلع را به بانک مربوطه تحویل دهید.

            ب- انتقال وجه اینترنتی به شماره حساب بدون مراجعه به بانک از طریق رایانه خودتان

            پ- انتقال وجه کارت به کارت از طریق مراجعه به دستگاه‌های عابربانک که برای این کار باید شماره کارت یکی از حساب‌ها را یادداشت نمایید .

   یک خبر خوب : برای اطلاع از شماره حساب‌های کانون می‌توانید از این پس به شماره اس‌ام‌اس پنل کانون(10004884)  یکی از کلمات(حساب ، کارت ، hesab و یا cart) را ارسال نمایید تا اطلاعات حساب‌ها به موبایل شما ارسال گردد.

   علاوه بر آن شماره حساب و شماره کارت دو بانک پارسیان و ملی در زیر ذکر شده است :

        ظرفیت دوره :   توجه داشته باشید که  این دوره به همان دلایلی که در بالا توضیح دادیم عمداً با ظرفیت محدود برگزار می‌گردد تا اثربخشی آن افزایش یابد و  لذا ظرفیت این دوره حداکثر  24 نفر(بیست و چهار) می‌باشد  و اولویت با اعضای کانون و افرادی است که زودتر ثبت نام نمایند  لذا از پذیرش دانشجو  بیش از ظرفیت برای این دوره معذوریم! لذا در صورت تمایل سریع‌تر اقدام نمایید

       بعد از آنکه اطلاعات فرم ثبت نام شما توسط مسئولین کانون بررسی و مورد تایید واقع شد ، پیامکی برای شما جهت تایید ثبت نام شما در این دوره برای‌تان ارسال خواهد شد .  

      توصیه می‌شود در صورتی که در مراحل آشنایی و  یا دوران نامزدی با کسی هستید، به صورت زوجی(دونفره) در این دوره عملی شرکت نمایید تا همزمان با همدیگر به بررسی و شناخت اصول یک انتخاب شایسته و ازدواج شاد  اقدام نمایید .

****

شرایط و نیازمندی‌های شرکت در دوره :

      1-حضور در کلیه جلسات دوره در زمان اعلام شده(8:00 تا 17:00) و عدم غیبت در جلسات

      2-حضور به موقع و بدون تاخیر در ابتدای روز که بهتر است بیست دقیقه زودتر در مکان جلسه که به اطلاع اعضاء خواهد رسید حضور داشته باشند

      3-همراه آوردن دفتر و قلم و یا لب تاپ برای یادداشت‌برداری از مطالب دوره

      4-همراه آوردن خوراکی مختصری جهت نهار به صورت ساندویچی  که نیاز به گرم نمودن نداشته باشد

      5-ضرورت خاموش نگاه داشتن دستگاه موبایل در هنگام برگزاری جلسات( استفاده از موبایل در زمان‌های استراحت بلامانع   است)

       6-انجام تمرین‌های کتبی و عملی دوره و مشارکت در روند تمرین‌ها و بازی‌های کارگاهی

****

در صورتی که سوال، ابهام  و  یامشارکتی جهت حضور در دوره دارید می‌توانید از طریق فرم نظرات در زیر آنرا مطرح نمایید تا پاسخ‌گوی شما باشیم .

 
 

    *********

ساعت و تاریخ درج مطلب: ٠٠:٤٩ - يکشنبه ١٣ بهمن ١٣٩٢

کُد مطلب: ٥٤٤٧  -  تعداد نمایش مطلب: 4735

 

                               نسخه چاپي                        ارسال به دوست                       

                   

نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1392/12/13 11:37
0
1
سلام. درمورد خصوصی بودن حق باشماست ولی من فکر نمی کردم خصوصی باشد ، چون معمولا فضای مجازی جاییست برای عموم و بیان مطالب بطور همه گیر مگر در موارد خاص که خوب من فکر نمی کردم سایت شما خصوصی باشد. در مورد مشاور، من مشاورانی را دیدم که مشکل بیمارانشان برای آنها شده زنگ تفریح(نه همه)و در پشت سر آنها به عنوان جک برای دوستانشان تعریف می کنند. -در مورد چند همسری هم در خود قرآن نیز بیان شده.- من هنوزم همسرم رو دوست دارم(شاید...) مشکل اینجاست با وجودی که دوستش دارم، دارم به یک طرف دیگه ای علاقمند می شم و اینه که عذابم می ده!
کاربر مهمان
1392/12/10 9:56
0
2
وقتی کسی سوالی را مطرح می کند مسلما برایش هم مهم است!پاک کردن سوال توهینیه به سوال کننده! همسرمن در زمان اوایل آشنایی، زیاد به این رابطه علاقه مند نبود و دنبال اختلافات می گشت وتمایل چندانی هم نداشت، تا حدودی هم حق با او بود. اما من احساس و علاقه خیلی خوبی به او داشتم و می توانم به جرات بگویم که ایشان از نظر من یکی از بهترین گزینه ها بودند. اما در طول زمان کم توجهی و سردی همسرم باعث شد متوجه خلائی در احساسات و عواطف و نیازهای خودم پیدا شود که نتیجه آن به سردی گراییدن من نیز شد، این رفتار تا به جایی مشهود بود که خود همسر بنده هم متوجه این موضوع گردید و بر آن شد تا این رابطه را بهبود بخشد ولی سعی و تلاش ایشان هم کارساز نشد تا جایی که متوجه کشش و توجه خودم به جایی دیگر شدم، هر چند احساس خوبی به این حس ندارم اما گزینه خوبی هم روی میز ندارم. یا باید جدا بشویم یا رابطه پنهان یا تعدد زوجه .من خود نیز نمی دانم این ارتباط متزلزل تا کی و به کجا ختم خواهد داشت. منتظر پیشنهادات دوستان هستم .با تشکر

سلام بازدید کننده محترم ، سوال قبلی شما مبنی بر چند همسری پاک شد چون فضای مطرح نمودن این سوال و جواب در اینجا نیست ! //// در ضمن این سایت یک سایت خصوصی است و مالکین و مدیرانی دارد که تصمیم می گیرند که چگوه آنرا اداره کنند . و لذا پاک کردن یک سوال مبنی بر توهین نیست .////// برای پاسخ سوالتان هرگز نه ما و نه هیچ مشاوری نمی تواند در جد چند خط توضیحات شما ، جوابی محکم و دقیق به شما بدهد . بهترین پاسخ رفتن پیش مشاور و استفاده از راهنمایی های ایشان است . امیدوارم زودتر برای گرفتن مشاوره اقدام نمایید


پاسخ ها
کاربر مهمان
1392/12/11 12:13
سلام. شجاعت و صراحتتان قابل تحسینه! اما یه سوال: اون وقتی که اوایل آشنایی بود و همسرتون که هنوز همسرتون نبود، علاقه ای به شما نشان نمیداد، چطور بهترین گزینه ی شما بود؟ یعنی هیچ فرد دیگه ای نبود که بتونه هم گزینه ی خوبی باشه و هم با شما رابطه عاطفی برقرار کنه؟.... الان هم اگر گزینه های (خوب) روی میزتان را بررسی که بفرمایید، در موارد خاصی که فقط شما میپسندید خوب هستند و شاید آن موارد خوب هم در ماه یا سال آینده از چشم شما بیفتد و دیگر خوب نباشد.... من هنوز مجردم، اما با الگوهایی که دیده ام، به نظر من، اگر هر دو طرف برای زندگی خودشون، برای عشق و رابطه ی خودشون، برای همبستگی خودشون و برای خیلی از مسایلی که در زندگی با هم داشته اند، احترام قایل بشن و (بخواهند) که زندگیشان را نجات دهند، هررررقدر هم گزینه های به ظاهر خوب و حتی عالی و درجه 1 بیاید روی میزشان، سعی میکنند زندگی خودشون رو بسازند و اصلا دیگه گزینه ی خوبی جز همسر خودشون نمیبینند! دوستی دارم که تقریبا دچار مشکل شماست، (نمیخواهد) که زندگی اش درست شود! آیا شما واقعا (میخواهید) که زندگیتان را درست کنید یا فقط میخواهید وجدان خود را آسوده کنید و بعد از جدایی با خودتان بگویید : میخواستم درستش کنم اما نشد!!! نتونستیم با هم ارتباط برقرار کنیم.... به نظر بنده، این مسیله ای که شما فرمودید با پیشنهادات کسی و با کدخدا منشی های اقوام قابل حل نیست، اگر (میخواهید) باید هردو باهم زندگیتان را بسازید، مشاوره بروید، با هم صحبت کنید و راههای خیلی زیادی که وجود دارند که دیده و خواسته نمیشوند. خیلی ممنونم از اینکه اینقدر صادقانه زندگیتان را در چند سطر خلاصه کردید. إنشاء الله خداوند بهترین راه حل را پیش روی شما و همسرتان قرار دهد.
کاربر مهمان
1393/02/18 22:9
در پاره ای مـوارد ، حذف کـردن برخـی آدمهـا از زندگـیتان ، جـا را برای آمـدن آدم هـای بهتر باز مـی کند ! ٠•●ஜ ژوزه ســــاراماگو ஜ●•٠

آساره عطاری
1392/11/22 9:8
0
0
سلام من دسترسی مشاهده لینک اعضای دوره را ندارم. و اس ام اسی هم دریافت نکردم.ممنون می شم محل تشکیل کلاس رو به من اطلاع بدید.
معصومه آوريده
1392/11/22 8:7
0
0
سلام.... خدا رو شکر می کنم که می توانم در نقش همیار حضور داشته باشم. انشا الله بتوانم قدمی موثر بردارم.
اميرعلي مجيدي
1392/11/21 23:36
1
0
سلام / برای برگزاری این برنامه ارزشمند و الهی از خداوند و استاد عزیز و همه عوامل و همراهان گرامی تشکرمیکنم و خداروشکرمیکنم که سعادت و نعمت همیاری در این کارگاه را دارم // استاد گرامی و عاشق و بسیار بسیار مهربان برای نعمت همیاری در کنارتون خیلی خیلی تشکرمیکنم و بسیار خوشحال هستم
رسول قديريان
1392/11/21 21:42
0
0
سلام. خدا را شکر به خاطر برگزاری این دوره ها و خدا را شکر که اسامی همیارها مشخص شد. استاد عزیز از شما متشکرم که افتخار خدمتگزاری را به ما دادید . انشاالله در حفاظت الله دوره های بسیار خوبی را شاهد بوده و همگی دوستان از نتایج پر بار این دوره ها بهره مند شوند . رسول قدیریان
کاربر مهمان
1392/11/21 11:16
0
1
سلااام به مربی عزیزهومن جان خداروشکرکه امکان تشکیل این دوره رو فراهم کرد که انشالله دوباره بتونم یه نگاهی به خوده درونم بندازم وبتونم تاثیر بگیرم از خدا برای حضور شما متشکرم ازشمامتشکرم برای این دوره واین که همیشه راهنمای من بودین وکمکم کردین انشالله برای همه پرباشه ازخیرالهی برای امکان دوره تو روز جمعه خوشحالم خیلی برای این موضوع دعاکردم واز خدا خواستم که کاش جمعه میشدخداروشکر-مهساموحدآذر
پاسخ ها
کاربر مهمان
1392/11/21 12:34
سلام به مهسا عزیز خیلی از حضورت در این کارگاه ارزشمند خوشحال شدم و به انتخاب تبریک می گیم انشالله که در پناه امن خدا باشی - دریا غفاری
کاربر مهمان
1392/11/21 15:18
سلام بر مهسا خانم گل. خیلی خوشحالم که شما هم در این دوره هستید. خدا را شکر که شنوای صدا و دعای درون هاست. واقعا رحمت خاصی است که عام شده است. استاد بارعام داده اند!- لیلی معارفی

کاربر مهمان
1392/11/20 18:46
0
3
سلام ودرود به استاد عزیزم * خدارو هزاران هزار بار شاکرم سعادت حضور در کلاس ها و همگام ها و سمینارهای شما را داشته باشم تا از تعالیم الهی شما بهره مند شوم * شما به من خدارو هدیه دادین عشق رو هدیه دادین سینارو هدیه دادین و .... قبل از دوره های شما از هیچ کدوم از نعمتهای خداوند در زندگی من خبری نبود نه خدا نه عشق نه آرامش ... ولی حالا در تمام مراحل زندگیم خدا جاری ایست و احساسش میکنم و عشق میورزم خیلیییی خوشحالم همراه زندگیمو تو دوره های شما آشنا شدم و ازدواج کردم که حاصل این عشق یک دختر بسیار زیبا و خداجو هست * مطمئنم خدا منو خیلی دوست داشته و داره که با شما استاد بزرگ زندگیم آشنا بشم * همیشه براتون دعا میکنم که در این راه تعالی به بالاترین مرتبه الهی برسید سپاسگذارم هومن جان * (مهناز بشیری )
پاسخ ها
کاربر مهمان
1392/11/20 20:6
سلااااااام به مهناز عزیزو دوست داشتنی .....خیلی خیلی متشکرم از کامنت ....بخاطر این همه دستاورد الهی خدارو شاکرم انشالله در مسیر تعالی همیشه تحت هدایت خداوند باشی ....متشکرم -دریا غفاری

ناهيد خداياري
1392/11/20 10:8
0
0
سلام. خداراشکر که دوره دوم هم اضافه گردید. استاد عزیزخدا قوت و توان بیشتری به شما عطا کند. (نوشین قدیریان) هم درخواست دارد که اگر امکانش هست در روزهای **جمعه** در این کارگاه شرکت نماید. خیلی متشکرم. در پناه الله باشید.
آساره عطاری
1392/11/20 8:25
0
0
سلام استاد من هم به خاطر شرایط کارم و با توجه به اینکه برای شرکت در کلاسهای پنج شنبه باید مرخصی بگیرم ، ممنون می شوم در لیست کارگاه روز جمعه قرار بگیرم.
سرود آتشی
1392/11/20 1:29
0
0
به به عالیههههههههه.هوراااااااا.هی آدم خبرهای باحال و شاد میشنوه تو این قسمت.استاد جان برای من و مهدی روز پنج شنبه خیلی بهتره.با تشکررررر
پاسخ ها
سرود آتشی
1392/11/20 2:34
استاد فراموش کردم بگویم خدا قووووووت.پیشاپیش از انرژی ای که برایمان میگذارید ممنونم.خدا انرژیتان را چندین برابر کند.ان شاالله!!
سودابه آتشی
1392/11/20 10:49
سلام استاد.ممنون میشم اگه امکانش باشه من هم جز گروه روز پنج شنبه باشم

نسرين عطاري
1392/11/19 22:7
0
0
سلام و درود خداوند بر عاشقان راه تعالی. خدا رو بسیار شاکر و سپاسگزارم که امکان برگزاری دوره ای به این باارزشی در جمع کیمیاگران صادر شده است . از خداوند میخوام شاهد برگزاری همین دوره در کل کشورمون باشیم و ما بخواهیم اسامی همیاری رو برای اون هم اعلام کنیم . خیلی خوشحالم که دوستان مجردمون میتونم در این دورهها شرکت کنند و با بینش و آگاهی بهتری دست به عمل بزنند. خیلی خوشحال میشم که خداوند توفیق همیاری در این جلسات رو به من بده. و در ضمن هومن جان منتظر برگزاری دورههایی برای متاهلین هم هستیم به یاری خداوند. انشالله
کاربر مهمان
1392/11/19 21:19
0
2
سلام حضوراستادارجمندودوستان مشتاق تعالی.خداراشکربه خاطراین فرصت بسیارعالی که دراختیاردوستان ومجردهاقرارگرفته که واقعافرصتی گرانبهاوارزشمندیست خوش به حالتان . ازخداوندبرای استادعزیزقوت وانرژی خواهانم وبرکت روزافزون رابرایشان ازخدای همیشه حی وحاضرخواهانم .برای دوستان گل ومجردازخداوندقدرت تشخیص وفهم وانتخابی راخواهانم که هم دراین دنیامعنای عشق ومحبت رابچشندوهم خداوندازایشان راضی وخرسندباشدانشاءلله . به همه ی دوستان تبریک میگویم وشرکت دراین این کارگا ه ارزشمندرابرایتان بسیارمبارک میبینم .- لیلا نامدار
سیاوش بیوک افشاری
1392/11/19 19:53
0
0
سلام استاد،متشکرم از خداوند واز شما به خاطر این امکان جدید در برگزاری کارگاه که دوروزه شد،خداراشکر میکنم؛من برای جمعه آماده هستم انشاالله
پاسخ ها
رضا یارلو
1392/11/20 2:30
یکی دوسال بیشتر نمونده تا 27 حواست هست که برادر؟ :)))

رضا یارلو
1392/11/19 19:18
0
0
سلاام هومن جان خیلی ممنونم برای دو روزه شدن کارگاه و امکان شرکت همه متقاضان از خدا میخوام انرژی و توانتون افزایش بده وبهتوون قوت بده واز نور خودش تغذیه کنه وهمچنین بهتون صبر بده در برابر شاگردانی چون من و ذهنهای مارو هم نرم تر کنه تا این کارگاههارو به خوبی و با دریافت های عالی طی کنیم و داناتر و قدر دان تر باشیم ؛متشکرم ... من برای روز جمعه راحت ترم باز هر چه خدا خواست و صلاح شما بود همون رو انجام بدین و خبرم کنین...
پاسخ ها
سیاوش بیوک افشاری
1392/11/19 19:55
آقا صف رو بهم نزن :)))))
سيد عليرضا عظيمي
1392/11/20 15:33
حالا من رفتم روز جمعه همه میخوان بیان. بابا منو سها جان با استاد روز جمعه اختصاصی کلاس برداشتیم. سطح شما به ما نمی خوره. نیایید، کسی نمیخردتون میمونید رو دستم.
رضا یارلو
1392/11/21 1:22
سطح شمارم می بی نیم داش علی باشه ... جنگی بندازم بین و تو و سها گیس و گیس کشون کیف کنی حالا با مام آره جلسه خصوصی هم خودم برات میزارم شمع روشن کنم چی ... یادته که ؟

کتایون محرمی
1392/11/19 17:31
0
1
سلام استاد عزیز،واقعا جای شکرگزاری داره اینهمه عشق و توجهی که نسبت به ما دارید،استاد ازتون تشکر میکنم واقعا حضور در کلاسها و کارگاههایی که شما استادش باشید یک موهبت و نعمت ارزشمند هست ،از اینکه در جلسات و کارگاه ها همیشه حضورتون پر انرژی و با کیفیت بوده و سطح انرژیتون بالا بوده برام تفکر و قدردانی داره استاد عزیز ،تازه اونهم با این بار معنایی و کیفیتی و آموزشی ای که در کلاسها هست ،فقط میتونم بگم که از یک عاشق یک همچین کرداری ساطع میشه ،خداروشکر که برای همه دوستان طالب این شرایط فراهم شده که در این کارگاه ارزشمند شرکت کنند!
لیلی معارفی
1392/11/19 16:27
0
1
استاد عزیز استاد خوب پررحمت. استاد عاشق که در انجام مسوولیت ها انقدر رئوف و باتدبیرید. خدا را شکر که دریچه های رحمت خداوند بیش از پیش باز شد و کار بر ما آسان تر شد. خداوند به دست ها و بازوهایتان قوت بدهد و با تمام نیروهایش یاری رسان شما باشد. الله اکبر... به خاطر این همه عشق و رحمت و آُسانی و خیر و برکتی که خداوند اراده و جاری نموده است. یک تشکر ویژه دیگر دارم از خداوند عزیز بانفوذ خداوند وکیل و قادر که خواهرم نگین جان هم در این دوره نام نویسی کرد. خدایا شکرت که رحمت تو بسیار فراگیرتر و عام تر از آن است که در تصور ما می گنجد. خیلی خوشحالم خدا جونم... خدای مهربان...
پاسخ ها
خاطره سادات شيخ عليشاهي
1392/11/19 16:41
سلام . واییییییی چه خبر خوبی. مشتاق دیدار نگین خانم خوشبخت هستیم
لیلی معارفی
1392/11/19 18:53
استاد گرامی با عرض سلام مجدد. از آن جا که نگین جان روز جمعه امتحانی در شیراز دارند متشکر می شوم ایشان را در فهرست شرکت کنندگان پنجشنبه قرار دهید. با سپاس فراوان
دريا غفاري
1392/11/19 19:35
سلام به به چه عالی چقدر خوشحال شدم متشکرم خدایا برای حضور نگین بانوی عزیز در این کارگاه ارزشمند

نيكدخت شريف فر
1392/11/19 14:9
0
1
سلااام ، خیلی خوشحال و شکرگزارم که این دوره به دو دوره تقسیم و اضافه شد. خیلی از خدا می خواستم که کلیه علاقمندان بتوانند شرکت کنند و هیچکس جا نمونه . استاد عزیز ، خیلی خیلی از شما ، توجه و تعهد شما نسبت به حضور همه دوستان در عین حفظ کیفیت دوره های آموزشی، همینطور اهمیت اثربخشی آموزش ها برای شما ، سپاسگزارم . از خداوند مهربان که حول و قوه و توانایی در دستان ایشون هست ، می خواهم که قوت و انرژِ ی را برای شما چندین برابر کنند ، تا برای ارائه این کارگاه و این خدمت ارزنده (به منظور و هدف زیبای ایجاد جامعه و وصلت های ارزشمند )، هرچه پرتوان تر و قوی تر آماده گردید . دست یاریگر خداوند به همراه شما . خیلی خوشحالم که میتونم در عین شاگردی در این دوره ، خدمتی به شما استاد گرامی و دیگر دوستان همراه و عزیزم ارائه بدهم. انشاالله .
خاطره سادات شيخ عليشاهي
1392/11/19 13:57
0
2
سلااااااام.وایییییی چه خبر خوبی . هر دم ازین باغ بری می رسد .. خدا را شکر به خاطر ایننهمه امکان و این همه عشق از سوی استاد عزیز. متشکرم به خاطر اینکه امکان برگزاری دوره روز جمعه هم هست. من خاطره و علیرضا جان و سها جان تمایل داریم که روز جمعه در این دوره ارزشمند شرکت نماییم.پیشاپیش به خاطر رحمتهایی که جاری می نمایید و قبول زحمت نمودید که 2 روز پشت سر هم این کارگاه برگزار بشه نهایت تشکر را داریم .
پاسخ ها
خاطره سادات شيخ عليشاهي
1392/11/19 14:1
سلام . حسن عبداللهی هم درخواست نمودند که روز جمعه شرکت کنند.

بابک بیوک افشاري
1392/11/18 23:37
0
3
به نام خدا، سلام به همه دوستان همراه، وفادار و سراسر ارزشمندی و عشق، سلام به دوست و استاد عزیزمون مهندس سید هومن سادات کیایی که همیشه با طرح ها و برنامه هایشان ما رو حیرت زده و خوشحال میکنند و آموزشهایی را به ما میدهند که پیش از نیاز ماست ... هومن جان خدا قوت بهتون میگم، و وقتی خبر این همایش مهم رو دیدم، از اینکه کسی هست تا فرای آموزشهای بحق پدر و مادرمان، همراه ما و در کنار ما تجربه های بروز و عملیش رو به ما آموزش میدهد، پر از قدردانی و شکرگزاری از خداوند و از شما شدم و همینطور از دوستان خوبم که هر چی از وجود موثرشون بگم کم گفتم، قدر دان همشون هستم ... تصدیق میکنم که در کنار شما مهارتهای زندگی را یاد گرفتم و یاد میگیرم، فقط میتونم این رو بگم که یادگیری مهارت شکرگزاری از شما حقیقتا ثروتی عظیم و برای قدردانی از شما و از دوستان هوشمند که تجربیاتشون رو به اشتراک گذاشتند تا آخر عمرم کافیست، برای مهارت های ریز درشت زندگی که به ما در فضایی کاملا صمیمی، روحانی و بدون قضاوت یاد دادید ازتون متشکرم .... مرسی که با دغدغه های زیادی که دارید به فکر ابعاد مختلف زندگی ما هستید و در راستای جلب رضای خداوند حرکت میکنید و فرمان ها و حدود و ارزش های خداوند را تجربه میکنید و با قرآن به ما معرفی میکنید و ازتون متشکرم همانطورکه در ابتدای خبر از آیه 21 روم صحبت کردید برای باز شدن ذهن ما در مورد انتخاب همراه شایسته اقدام کردید، و مهارتی به این ارزشمندی رو به ما یاد خواهید داد ... استاد صدقانه میگم که این هزینه خیلی خیلی برای آموزش چنین مهارت والای ناچیز هست، و دعا میکنم که رزق و روزی خداوند در زندگیتون بیش از نیاز و پیش از نیازتون همیشه جاری باشد ... به امید خدا این دوره خدا خیلی عالی و با گشایشهای عالی برگزار خواهد شد و نتایجش رو همگی خواهیم دید :) ... خدا رو شکر
پاسخ ها
رضا یارلو
1392/11/19 0:13
یا الله بابک خدا قوت رفیق
خاطره سادات شيخ عليشاهي
1392/11/19 14:13
سلام به بابک عزیز. درود بر ذهن شاکر شما و خدا را شکر می کنم به خاطر این درک بالایی که داری و ما رو از مشارکتهای متعددت مشعوف می نمایی. همواره شاد و شاکر و خوشبخت باشی.. مایه افتخاری برادر:)

مهرنوش بيوك افشاري
1392/11/18 21:26
0
8
سلــام. خیلی خدا رو شکر می‌کنم که به ما مجردها لطف شده و قراره که با این برگزاریِ کارگاه تحتِ آموزش‌ها و تمرین‌هایی قرار بگیریم که می‌تونیم با عمل کردن به اون‌ها آینده‌ایی متفاوت و ارزشمندتر رو تجربه کنیم. متشکرم از استاد بزرگوارمون جناب مهندس کیائی، که این کارگاه رو هم مثل بسیاری از کارگاه‌های دیگشون از مثال‌هایی عملی، قابل درک و ملموس انتخاب می‌کنند تا برای ما هم قابل اجرا باشه. افتخار می‌کنم از اینکه با این استاد و این مجموعه همراه هستم.//// استاد ازتون متشکرم که مبلغ کارگاه رو باز هم بسیار پایین‌تر از ارزش واقعیش گذاشتید تا ما هم بتونیم با شما همراه بشیم. می‌دونم که کارگاه‌هایی هست که نصف زمان و مطالبِ این کارگاه رو با مبالغ نجومی ارائه می‌کنند ولی باز هم شما ... امیدوارم بتونیم قدردانیِ عملی خوبی ازتون داشته باشیم //// بسیار مشتاق شروع کارگاه هستم و خوشحالم که باز هم در این برنامه می‌تونم شاگِردِ شما باشم
پاسخ ها
کتایون محرمی
1392/11/18 21:32
مهرنوش جون سلام،منم باهات موافقم برای مبلغ کارگاه ،خیلی به نسبت بار معنایی کارگاه ها و کیفیت حضوری که استاد در کارگاه ها دارند قیمت پایینی هست ،آگاهم که قدر دان این نعمت بارازش باشم!
خاطره سادات شيخ عليشاهي
1392/11/19 15:37
سلام . متشکرم از مهرنوش جان و کتایون عزیز به خاطر یادآوری نعمت ارزان بودن کارگاهها . خدا را شکر به خاطر وجود استادی بسیار مهربان و بزرگوار.. یک سوت و کف به افتخار استاد عزیز..هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

کاربر مهمان
1392/11/18 17:59
0
1
سلام خدا رو بارها و بارها سپاسگزارم که این لطف رو به من در زندگی کرده که در ایران به این بزرگی و پر جمعیتی من بتونم با آموزش های استاد عزیز و گرامی ام آشنا بشم و تحت تعالیم ایشان قرار بگیرم و شاگرد ایشون باشم و تا به الان همراه باشم. خدا رو خیلی شاکرم که استاد راه و رسم بهتر زندگی کردن رو به ما آموخت و با تعالیم ایشون می تونیم در همه ابعاد زندگی مون رشد کنیم. استاد جان من که الان سه سال و نیم از ازدواجم می گذره و خدا رو شکر زندگی شادی رو دارم تجربه می کنم ولی بازهم بسیار مشتاقم و دوست دارم که در کارگاه انتخاب شایسته شرکت کنم، برای اینکه تجربه شرکت در همه کارگاه ها و سمینارهای کانون بعد از ورودم به کانون به من و دوستانم ثابت کرده که کلامی که شما می گید درّ و گوهره و مطالبی که آموزش می دهید در هر دوره ای حتی اگه مثل این کارگاه مستقیماً مربوط به ما نباشه قطعاً برای ما پر از درس و نکته خواهد بود. خوش به حال مجررررررداااایی که در کارگاه شرکت می کنند. خیلی ممنون. مونا
سیاوش بیوک افشاری
1392/11/18 12:50
0
2
بسم الله الرحمن الرحیم،سلام و خداقوت به شما هومن جان،استاد و مربی دلسوز و مهربان که بسیار وقت و زمان و انرژی برای تعالی بیشتر ما همراهانتان صرف میکنید،امیدوارم خداوند عشق و رحمت و رزق و روزی پاکشان را کماکان در زندگییتان جاری کنند،انشاالله؛خداراشکر میکنم از برنامه مبارک و پرخیری که برایمان تدارک دیده‌اید،انشاالله بتونم عامل باشم تا تجربه خوشبختی و موفقیت را در این راه کسب نمایم و گرفتن نتیجه خوبم در این راه پاسخ مناسبی در برابر تلاشهای بسیار زیاد شما باشد؛خداراشکر ثبت نام کردم،فقط چون قبل از اعلام این برنامه من در انتخاب واحد دانشگاه دقیقا دوتا کلاس 4ساعته 5شنبه ها برداشته بودم که اوایل هفته پیش رو با مسئولین دانشگاه صحبت میکنم و هماهنگیهارو انجام میدهم تا انشاالله در زمان مقرر در کارگاه حضور داشته باشم:)
پاسخ ها
رضا یارلو
1392/11/18 14:53
خیلیم عالی یه دونه ای ها سریع بگیرن برن کار داریم بفرما سیا جون :))))

زهره پاليزوان
1392/11/18 1:6
0
3
سلام و درود خداوند بر شما استاد عزیز و بسیار بسیار بسیار محترم و مهربان و آگاهمون . خیلی خیلی خوشحالم که چنین دوره ی ارزشمندی قرار است برای دوستان عزیزمون برگزار بشه و خوشا به سعادت این عزیزان . انشاءالله که برای ما متاهلین هم به زودی نعمتهایی این چنینی آشکار گردد . خدایا شکرت که چنین استاد ارزشمندی را برایمان آشکار نمودی و از استاد هومن عزیز بی نهایت متشکرم که راه و رسم چگونه زندگی کردن را به ما آموخت و بسیار بسیار از آموزشهای نابشان استفاده کردم و نتایجی بسیار عالی در بعدهای مختلف زندگی ام دریافت نموده ام . از این که احساس آرامش و خوشبختی و ارتباطی نزدیک تر با خداوند را در زندگی ام تجربه می کنم و این همه را مدیون شما استاد عزیزم هستم بی نهایت متشکرم . ما هم دعا می کنیم تا همه در مسیر درست الهی باشیم و همه آگاهانه و عاقلانه رفتار نماییم و دعا می کنیم تا خدای خوبمان هر چه بیشتر هدایتمان کند و در مسیر مستقیم حمایتمان نماید . استاد عزیز من و محمد جان نیز اعلام آمادگی خود را اگر خدا بخواهد برای همیاری این جلسات ارزشمند می کنیم . انشاءالله که توفیق این امر نصیبمان شود .
رضا یارلو
1392/11/18 0:48
1
7
با عرض سلام و خدا قوت به شما پرچم داران راه ازدواج متاهلین محترم چی میخواید اینجا آخه بچه پر روها؛ خانم بابا چاهی شما دیگه چرا ای بابا...در ضمن اون روزی که علی مجیدی همیاره از قبل اعلام کنید من غایبم آقا از الان بگم یا اون یا من...هر جا میرم این هست یه جور پیداش میشه چی میخوای علی از جون ما ولم کن داداش نوکرتم...
پاسخ ها
اميرعلي مجيدي
1392/11/18 18:41
سلام // رضا جان خیلی متشکرم که به بنده توجه و محبت دارید /// صحبت در این خصوص بسیار است بماند برای وقت و شرایطمناسب انشاءالله ایام به کام و اوضاع بر شما فرخنده انشاءالله ... ما هم به لطف خداوند و دوستان عزیزی چون شما خوبیم و خوشحال

لیلی معارفی
1392/11/18 0:46
0
8
سلام. سلام نام خداست. به اسم الله رحمان و رحیم و سلام. امروز کلیات غزلیات شمسی تازه خریدم. گشودمش این شعر آمد. تقدیم به یار دبستانی: ای آنکه از میانه کران می کنی مکن/ با ما ز خشم روی گران می کنی مکن/ در بند سود خویشی و اندر زیان ما/ کس زین نکرد سود؛ زیان می کنی مکن/ تو آب روشنی تو در این آب گل مکن/ دل را مپوش پرده دل را تو دل مکن/ پاکان به گرد دل به تماشا نشسته اند/ دل را و خویش را ز عزیزان خجل مکن... /////
پاسخ ها
مينا پورحسين
1392/11/18 22:47
به به، چه خوب که هنوز مجردی لیلی!!!! وگرنه توی این دوره نبودی، باید صبر میکردم که یه روز همیار بشی! آی لاو یو.
لیلی معارفی
1392/11/19 3:55
سلام مینا جان. جان جان جان... بله. واقعا چه خوب که هنوز مجردم. بسیار از این بابت از خداوند عزیز و باتدبیرمان متشکرم که برنامه ها و مهره های زندگی ام را به گونه ای چید که تا کنون مجرد باشم. از این به بعدش را هم خودش می داند. متشکرم که با آگاهی قدم برداشتن را جزء یکی از باورها و ارزش های من قرار داد و یاری رساند که به ویژه در این موضوع با صبر و آگاهی پیش روم؛ هرچند این صبر در طی این سال ها چندان ساده نبوده و بخشی عمده از عمر گرانمایه صرف خودشناسی و خودسازی در این زمینه و البته زمینه های دیگر نیز شد تا به رشد و بلوغ لازم و کافی برسم و زمان تحقق آنچه او با کیفیتی که می خواهد و می پسندد فرا رسد. قدردان خداوند رب و پرورش دهنده ام هستم که در تمام این سال ها از من به خوبی نگهداری و نگهبانی کرده است. قدردان او هستم که به من توان زندگی با تمام سختی هایی که از این رهگذر بود بخشید و باز قدردانش هستم که برای من و البته همه دوستان تعالی جو همراه، همسفر و همسری آشکار می گرداند که این صبرها و تحولات را ببیند و درک کند و قدر بداند. باور دارم که ما خیلی گرانیم.

سرود آتشی
1392/11/17 18:40
0
7
سلام.باز هم سلام.سلام به اندازه ی امید این روزهای دل من.باز هم آمدم تشکر کنم جناب کیایی.شاید فقط خداوند بداند که این موضوع ازدواج که این روزها حتی به زبان آوردنش هم موجب تمسخر میشود چه انرژی ای و چه زمانی دارد از حداقل من میگیرد.برای ما این مقوله مهم است.شاید آنقدر مهم که ذهن من و خیلی از همسن های من را اشغال کرده باشد.فکر زندگی و زوج شایسته و آینده و...چنان ساعت های نابی را از من گرفته که چه بسا ساعاتی را که به فکر کردن به این مقوله اختصاص میدهم اگر به موضوع دیگری اختصاص میدادم بنده در آن موضوع متخصص بودم یا پروفسورایی چیزی داشتم.متشکرم از شما که بی تعارف بگویم بهترین معلم و استاد و مربی من بوده اید و علاوه بر نکاتی که از شما آموخته ام الگوهایی از شما گرفته ام که بسیار در زندگی برایم نجات بخش بوده و هست.از نجابتی که دارید،از قدرتی که دارید،از تلاشی که می کنید،از پشتکار والایتان،از کنترل احساسی که در این ده سال من شاهدش بودم،از خودارزیابی و خودشناسی و خودسازیتان،تا عشقتان به ما....بارها گفته ام و باز می گویم.در سخت ترین شرایط زندگی من و اعضای خانواده ام این اعتقاد من به خداوند و صفات نابشان بوده که ما را محکم نگه داشته و اینها را ما همگی وام دار شما هستیم.متشکرم از اینکه خوب بودن را به من یاد دادید و از شما آموختم که در زندگی طرف حساب من خداست...اینکه چشم دیگری مرا میپاید و من باید در زندگی وجدان داشته باشم.اینکه موچودات عالم را دوست داشته باشم و بهشان عشق بورزم و به جای دشمنی برایشان طلب هدایت کنم.اینکه بخشش داشته باشم.برای ما از اهدای خون و درختکاری و دیدار جانبازها گفتید تا اینکه قبل از صلات ها مسواک بزنیم و لباس تمییز و خوشبو بپوشیم و آراسته باشیم.به هر طرف از زندگیم نگاه می کنم رد پایی از شما هست.پررنگ و خوش آب و رنگ.مطالبی که تا به حال از شما آموخته ام کفاف یک عمر زندگی سعادتمند و خوشبختی مرا میدهد.کافیست کمی اراده داشته باشم تا به آنان عمل کنم.شما زندگی کردن در جامعه ای را که دوستش نداشتم برایم شیرین کردید و اگر آموزه های شما نبود سالیان سال بود که من از ایران رفته بودم.برای شمایی که همیشه در تلاشید بهترین ها را آرزو می کنم.تلاش و جنبش و تکاپو و پویایی شما برای من بسیار زیاد جای تقدیر را دارد.حرکت کردن به سمت جلو و پیشرفت را از شما آموخته ام.متشکرم از اینکه توشه تان برای ما همیشه پر بوده و است.همیشه معرفی کننده ی بهترین ها کتاب ها و مطالب و کالا ها بوده اید.همیشه خیرخواه ما بوده اید و این هرررگز از چشم خدا پنهان نمیماند.برای شما آرزوی خوشبختی و پیشرفت روز افزون و بالارفتن از پله ها و نردبان موفقیت تا پله آخر را آرزومندم.بسیار کار خیری می کنید.بسیار ما به این مطالب نیازمندیم.ما به شنیدن تجارب شما نیازمندیم.و مطمئنم برایمان از بهترین مطالب سخن خواهید گفت ان شاالله.روزهای روشن و آفتابی در انتظار ماست.به امید خدا.ان شاالله.
پاسخ ها
دريا غفاري
1392/11/17 18:53
الهی الهی مرسی سرود عزیزم ازاین همه صداقت و شفافیت متشکرم ....درود بر ذهن نوربینت ....درود بر حضور موثرت ....درود به دل عاشقت ....درود به وجودپاکن ///برایت بهترین برکات آسمانی و زمینی را متصورم ...دوستت دارم دوست ارزشمندم
سرود آتشی
1392/11/17 19:50
دریای عزیزم منم خیلی دوستت دارم دوست آسمونیم.

بهمن آتشي
1392/11/17 16:3
0
1
سلام استاد جان.خدا را شکر برای برگزاری این دوره ارزشمند و کاربردی.خوشا به سعادت دوستانی که میتوانند از این مطالب و درس ها قبل از ازدواج بهرمند شوند.وقطعا با عملی کردن آموزش های شما میتوانند ازدواج و زندگی بهتر و عالی تری داشته باشند. من هم مشتاقم به عنوان همیار در این دوره باشم.با تشکر فراوان
پروين باباچاهي
1392/11/17 15:23
0
2
سلام . خدایا خیلی خیلی متشکرم بخاطر حضور استاد عزیز در تمام مراحل زندگی مان . خیی خوشحالم برای تشکیل این دوره و کارگاه موثر و سازنده . از خداوند برای مهمان کاربر طلب خیر می کنم . خدارا شکر می کنم که چنین استاد با شهامتی دارم . مرسی از درسهایی که این آموزگار گرفتید و مطمئن بودم که جوابهای شایسته و قانع کننده ای خواهید داد درود خداوند برشما . استاد بزرگوارم مرسی از صبر و بردباریتان . تشکر می کنم از مطلب زیبا و ارزنده ای که گذاشته اید . خدارا شکر می کنم که شما بهترین آموزگارید که دنیا واقعا به خودش دیده است ، با تواضع و با درایت و پویا یی خاص .مرسی از طلب ، شوق و صداقتی که در عملتان دارید خدا را شکر می کنم که خیلی قوی هستید . من دستهای گرانبهایتان را می بوسم و به ذهن خلاق ، پایدار ، منعطف و شجاعتان درود می فرستم و مطمئن باشید که ما همیشه گوش به فرمان شمائیم و به تمام آموزشها و تصمیم گیریها و کارهایتان ارج می نهیم . خداوند پشت و پناهتان باشد همیشه .
مينا پورحسين
1392/11/17 14:6
0
6
سلام. خدای بزرگ و متعال را شاکرم که به من هم به عنوان عضو خوشبختی از خانواده ی کیمیا، اجازه ی حضور در دوره ی بسیاااااااااااار ارزشمند و بی نظیر (انتخاب زوج شایسته، ازدواج شاد) دادند. روز اول که خبر و فرم نام نویسی روی سایت اومد، بنده با خودم گفتم تا 19 بهمن وقت دارم! اول با سوپروایزرمون 5شنبه هامو خالی میکنم و بعدش با خیال راحت نام نویسی میکنم، ولی همون شب ظرفیت تمام شد!!!! دمتون گرم، خیلیییییییی باحالییییییین. از داشتن همراهان باحال و پر شوق و شوری مثل شماها، خیلی خوشحالم، بد به حال اونهایی که همراهی شما عزیزان رو از کف دادند و از موهبت حضور در جمع پر شور شما عزیزان بی بهره اند. خدا رو شکر میکنم که إن شاء الله قراره در جمع شما عزیزان و در محضر استاد عزیزمون باشم و از آموزه های بی نظیر ایشون و از در کنار شما عزیزان بودن بهره ببرم.... خدایا از شما ممنونم که استاد عزیزمون، برای سازنده و درست بودن انتخابهای ما، برنامه ها و آموزه های عالی ای تدارک میبینند. خدایا از شما ممنونم به خاطر صداقت و شفافیت استادی که باعث میشه اینجوری و در عرض یککک سااااااعتتتتت ظرفیت یک دوره تموم بشه!!!!!!!!! آدم اگه نجنبه عقب میمونه! خدایا از شما خواهش میکنم من و همراهان عزیزم رو از عقب موندگی نجات بده..... خدایا از شما ممنونم که قراره دوره ای پر از آموزش های ناب و سازنده برگزار بشه. بی صبرانه منتظر برقراری کلاس هستم و إن شاء الله مثل همون عکسی که بالای این صفحه دارم توش مشارکت میکنم، پویا و شاکر و مشارکت کننده خواهم بود. ممنونم استاد عزیز از اینکه بنده همد توانستم در این دوره ثبت نام کنم.
پاسخ ها
دريا غفاري
1392/11/17 17:57
سلام مینای عزیزو دوست داشتنی //درود بر این اندیشه زیبا و عمل شایسته ات ...خدارو خیلی خیلی متشکرم که این فرصت ناب و طلایی را برای شما عزیزان فراهم نموده ...وخیلی خوشحالم که دوستان ارزشمندی دارم که از این فرصت طلایی بهترین استفاده را کردن و ثبت نام نمودن ....درود به انتخاب شایسته شما وچه عروسهای زیبایی داریم

دريا غفاري
1392/11/17 12:24
0
1
سلام و درود بر استاد عزیز و بزرگوارم ...ما هم دعا میکنیم دوست عزیز دعا میکنیم و سپاسگزاریم که خداوند رحمت و فضلش را بر ما جاری نموده و در مسیر زندگیمان بشری بزرگ و الهی را قرار داده تا از دنیایی محدود تاریک رها بشویم ...ما هم دعا میکنیم برای اینکه خداوند رضای و خشنود باشد و ما رستگار ....ما هم دعا میکنیم تا یک روز تمامی انسانهای زمین در کنار هم به بهترین شکل ممکن در راه و رسالت و رضایت خداوند قدم برداریم ...ما هم دعا میکنیم برای اینکه خداوند به جسم و روح و روان و وقت و انرژی استاد بزرگوارمان وسعت و برکت و رزقش را جاری نماید ...من نیز از شما متشکرم که بار دیگر درسهای ارزشمند و مهمی را برایم یادآوری نمودی دوست عزیزم ...ممنونم از حضورت در سایت بسیار ارزشمند کیمیا که خود این نیز بسیار برایم ارزشمند بودهووانشالله که در هر کجا هستید در پناه امن خداوند باشید {دریا غفاری}
سودابه آتشی
1392/11/17 11:19
0
1
سلام به دوستان و استاد ارجمندمون. قطعاً ما از خوشبخت ترین انسانهای زمینیم خدایی داریم که روز به روز مهر و عشقش گسترده تر میشه و ما رو قابل می دونه و استادی داریم که این عشق رو بی دریغ روی زمین و بین ما منتشر می کنه . خدای مهربونم متشکرم بخاطر این دوره ی ارزشمند و به خاطر عشق بی دریغ استادمون . استاد ان شاالله که روزی برسه که با تغییرات و پیشرفتمون قدردان همه رحمت های شما و خدا باشیم. قوی و پر انرژی باشید و بدونید که خدا و ما همیشه همراهتون هستیم . ممنون و سپاسگزارم :)
کاربر مهمان
1392/11/16 19:22
14
8
تو خودتو اول درست کن ادم قلابی بعد برو بالای منبر .. آزاده سبز را هم میگفتی بیاد اگه راست میگی.. بزودی رسوا میشی.. دعا میکنم و دوستانم اقدام!!

سلام بر همراه قدیمی کانون خانم/آقای رسوا کننده ! /// از جملات ارزشمند شما بهره‌مند شدم و از این بابت خداوند را سپاسگزارم که آموزگاری همچون شما را در این مقطع زمانی در جلوی مسیر زندگی و انتخاب و راهم قرار داده است //// اما نکته اول اینکه فضای این سایت و این صفحه مکان مناسبی برای این گونه نظرات و پاسخ‌ها نیست و اگر شما همراه رسوا کننده تمایل دارید موضوعاتی را برای دوستان عزیز کانون و ... رسوا نمایید بسیار مایلیم که خودتان را با شجاعت معرفی بنمایید و درخواست تان را در همین جا اعلام بنمایید تا صفحه ای برای درج نظرات و مطالب رسوا گری شما خدمت تان ایجاد نمایید تا شما به طور مفصل و گشاده و با خیال راحت بتوانید برای دوستان و عزیزان این مسیر مطالب رسواکننده تان را درج بنمایید و دوستان هم بهرهمند و در نهایت انتخاب بنمایند ! //// نکته دوم : بنده در مورد مقوله مهم ازدواج همچون تمامی مطالبی که تا کنون ارائه و آموزش داده‌ام در حال رشد و شناخت و بازسازی خودم هستم و از این بابت به خودم افتخار می‌کنم و متشکرم که مجددا تاکید بر این بازسازی نمودید //// نکته سوم : در مسیر تعالی آنچه را که آموخته‌ام که ارزش بسیاری دارد و تاثیرات سازنده‌ای در زندگی خودم و دیگران دارد را خدمت دوستان علاقمند ارائه می‌دهم و هیچ استاد و یا آموزگاری نیست که آنچه را ارائه می‌دهد در انتهای نردبان تکاملی آن موضوع باشد!!! ///// نکته چهارم :چه خوب شد که در مورد سرکار خانم مهندس آزاده سبز بهترین همسفر زندگی بنده یاد نمودید ! و این باعث خوشحالی و آرامش بنده است . سرکار خانم آزاده سبز همسر سابق بنده و بهترین دوست زندگی همیشگی من و همسفر مسیر تعالی‌ام به شما سلام می‌رسانند و اما اینکه انتخاب نمایند در این دوره باشند و یا خیر بستگی به خودشان و شرایط حال حاضر خودشان دارد اما حتما پیشنهاد شما و تاکید شما را به ایشان اعلام می‌کنم . و باعث خوشحالی بسیار زیاد من است که در این دوره باشند و بتونم باز هم در خدمت این عزیز بسیار ارزشمند زندگی‌ام باشم . سرکار خانم آزاده سبز یکی از بهترین انتخاب‌های زندگی من بوده‌اند و بهترین لحظات همسری و روابط عاشقانه را با ایشان داشته‌ام . از خداوند سپاسگزارم که چنین همسر و دوست و انسان ارزشمندی را در زندگی من قرار داده است . ///// نکته پنجم : محض اطلاع شما و برخی از دوستان کنجکاو و ... به عرضتان برسانم که بنده افتخار این را دارم که جهت جلب رضایت الهی و تحقق اهداف مسیر تعالی‌ام با وجود تمامی عشق ، ایمان ، تفاهم ، زیبایی و کلی چیز خوب دیگه در رابطه بین خودم و ایشان ، رابطه‌ام با ایشان را به تشخیص خداوند و در جهت جلب رضایت پروردگار مهربان از فضای ازدواج و همسری خارج نموده و به فضای دوستی و همسفری تبدیل نمایم . هرچند این انتخاب بسیار سخت بوده است اما در عین حال به دلیل حمایت الهی و نتایج سازنده آن بسیار پر از گشایش و درس و زیبایی می‌باشد که امیدوارم بعد از کسب اجازه از خداوند و کسب اجازه از سرکار آزاده سبز بتوانم درسها و لطائف زیاد و زیبا و آموزنده این دوران را برای علاقمندان به تعالی و البته دوستان کنجکاوی(!) همانند شما در قالب مقاله‌ای در سایت و یا صفحات فیس بوک ارائه نمایم امید به الله در آینده کتابی هم در این باره مفصل خواهم نوشت حتما شما هم مطالعه بفرمایید خانم/ آقای کنجکاو ////// نکته ششم : بسیاری از درسها و نکات آموزنده‌ای که قرار است در این دوره ارزشمند خدمت دوستان عزیز ارائه نمایم بعد از لطف حق و تربیت پدر و مادر عزیزم ، این درسهای ارزشمند را مدیون همین دوران زندگی با آزاده خانم هستم . و بهترین نکات را از زندگی با ایشان آموختم . آشنایی من با خانم سبز و خانواده ارجمند ایشان از افتخارات زندگی بنده و از فرصت‌های مهم زندگی من است که همیشه خداوند را از این بابت سپاسگزاری می‌کنم و خواهم نمود انشا الله ///// اما نکته آخر : عضو قدیمی آخه چرا رسوایی ؟! وقتی می‌شود موضوعات را به خوبی و با آرامش منتقل نمود چرا این گونه نگاه کنیم و این گونه عمل نماییم ؟ انتخاب در دست خود شما است اما بدانید روشهای گفتگو و راه‌های ارتباطی بسیاری وجود داره که شاید اثربخش‌تر ، زیباتر و سازنده‌تر باشه . اما حتما می‌دانید که خداوند مالکیت من و شما را برعهده دارد و تمامی ماهیت و خاصیت تمامی رویدادها و امکان پذیر بودن آنها را ایشان تعیین می‌نمایند!!! و نه بنده و نه شما مالک نفع و ضررمان نیستیم . آنچه را که شما دعا می‌کنید(؟) بنده دعا می‌کنم که باعث رحمت و هدایت همگی‌مان گردد . و اما آنچه را که شما این گونه دعا و دوستان‌تان قرار است اقدام بفرمایند خداوند برای ما می‌تواند به رحمت و خیر تبدیل نمایند . چه بسا آنچه ما فکر می‌کنیم که رسوایی و شر و به ظاهر بدی است باعث خیر و رشد و تعالی و رحمت شود اگر خدا بخواهد ! ///// با تشکر از شما و درسهای خوبی که برایم زنده نمودید و به امید تعقل بیشتر و انتخاب‌های بهتر خدا نگهدار و هدایتگرتون باشه //// موفقیت و خوشبختی شما و تمامی شاگردان قدیمی و حال حاضرم آرزو و تلاش بنده است خدایا شکرت


پاسخ ها
کاربر مهمان
1392/11/17 9:2
سلام / با تشکراز خداوند مهربان که همواره لطف و رحمتش برای بندگان و کسانی که هدایت ایشان را انتخاب مینمایند خیر و رحمت و برکت و تعالی است تشکرمیکنم از دوست گرامی که نمیدانم کی هستند اما بسیار بر اساس آنچه که خداوند اراده مینمایند برای بنده موجب خیر شدند از شما گرچه هویت خود را اعلام ننمودید تشکرمیکنم و از خداوند آنچه را که خیر است برای شما طلب مینمایم // اما لازم به ذکر است که این سایت یک مکان عمومی و با توجه به انتخاب اعضاء آن است آنچه که مشاهده میفرمائید نتیجه یک انتخاب و تلاش جمعی است امیدوارم بیشتر در این خصوص تفکرو تعقل بفرمائید // برای داشتن چنین استاد گرامی و عزیز از خداوند تشکرمیکنم و بسیار خوشحال تر شدم که خداون در مسیر زندگیم بنده و خانواده ام را در با شما استاد نازنین آشنا فرمودند و هر روز و تحت شرایطی درسهای ارزشمند و هوشیار کننده ای را از شما به لطف خداوند و فضل ایشان دریافت میکنم خداروشکرمیکنم که شما با توجه به آنچه که از شما دیدم و شنیدم و سعادت داشتم در کتارتون تجربه کنم اینچنین شفاف و آموزنده حضور دارید /// خدای مهربان را برای بودن و حضور شما سپاسگزارم و همچنین برای وجود شخص ارزشمند و بسیار گرامی خانم مهندس آزاده سبز برای آنچه که خداوند بهتر میداند و شایسته تلاشها و ارزشی که ایشان برای تعالی ما داشته و دارند از خداوند بهترینها را برایشان آرزو میکنم /// استاد گرامی از اینکه به این طریق امکان رشدی برای ما قرار دادید باز هم از شما و خداوند عزیز سپاسگزارم علی مجیدی
کاربر مهمان
1392/11/18 19:56
سلام. قدر دان جواب دندان شکنی هستم که برای این دوست عزیز نوشته شد، من هم مثل بقیه دوستان خوشحالم از اینکه در این مسیر و البته آموزیش های جناب استاد سید هومن سادات کیایی سعادت حضور دارم قدر دانم که در این راه با سرکار خانم آزاده سبز سعادت آشنایی داشتم و عشق و اراده ایشون رو بهمراه استاد عزیز در جلب رضایت خداوند از نزدیک شاهد بودم. درود خداوند بر چنین افرادی که برای رشد و تعالی دیگران تلاش میکنند و دستاورد زندگی خود را عاشقانه آموزش میدهند. /فرشاد دواني
کاربر مهمان
1392/11/19 0:5
سلام به همه دوستان و دوست کنجکاومون ، اول تصدیق میکنم که خداوند با وسعتی در ابزارهاشون نعمتها رو به ما یاد آوری میکنند و خدا رو شکر میکنم که یاد دوست و همراهم ارزشمندمان خانم مهندس آزاده سبز در این صفحه ارزشمند آورده شد، که وجود و گفته های این دوست مهربان و بسیار بسیار محترم همیشه برای من درسهای زیاد رو داشته و دارد و افتخار میکنم که ایشون در این راه حضور دارند و فارغ از نگاه عموم و تو دوست عزیز در راستای جلب رضایت خداوند قدم بر میدارند، و متشکرم از استاد عزیز که پر از متانت و با شفاف سازی، پاسخی تحسین برانگیز و آموزنده دادند ... دوست عزیز چرا رسوایی، چرا خسته کردن روح و ذهنمون با این همه قضاوت، بهتر نیست که ما با آگاهی بسیار بسیار اندکمان از وقایع، مسئولیت سنگین قضاوت را به کسی که صفت و نام حق تنها شایسته شعور ارزشمند ایشان است بسپوریم؟! کسی که تنها حق بر او مینشیند و بس و به آنچه رخ داده است آگاه است؟!... و سلام بر خداوند حق و خبیر، که اینگونه با ما و تودوست عزیز سخن گفته اند (إِنَّ الظَّنَّ لا يُغْني‏ مِنَ الْحَقِّ شَيْئاً (36 یونس) //// بدرستی که گمان از حقيقت بى‏نياز نمى‏گرداند) .... و خدا رو شکر که با وجود تو دوست رسوا گر، این آیه و درس بزرگ را دیگر بر ما آشکار شد که ما در قبال خبرهایی که بی هوا پراکنده میکنیم مسئول هستیم و پاسخگو : (إِذْ تَلَقَّوْنَهُ بِأَلْسِنَتِكمُ‏ْ وَ تَقُولُونَ بِأَفْوَاهِكمُ مَّا لَيْسَ لَكُم بِهِ عِلْمٌ وَ تحَْسَبُونَهُ هَيِّنًا وَ هُوَ عِندَ اللَّهِ عَظِيمٌ(15نور) ///// آن‏گاه كه آن را از زبان يكديگر مى‏گرفتيد و خبرى را كه بدان علم نداشتيد، دهان به دهان مى‏گفتيد و مى‏پنداشتيد كه كارى كوچك و ساده است، در حالى كه آن نزد خدا بسىار بزرگ بود.) ... دعا میکنم که خداوند فاتح و هادی ما را طالب حقیقت گرداند و صلح و خوشبختی رو برای هممون چه حاضران و چه غایبان تحت اراده شان رقم بزنند ... خدا رو شکر- بابک بیوک افشاری
کاربر مهمان
1392/11/19 13:49
سلام. انسان محترم ابهامی وجود نداشت که رسوایی بخواد به وجود بیاد. خانم آزاده سبز برای همه ما عزیز هستند. متشکرم از حضورتون که باعث شدید ما دعای خیر برای این دو همسفر داشته باشیم. زهرا نیشابوری
کاربر مهمان
1392/11/19 14:28
به نام الله . سلاااام . ابتدا متشکرم از این کاربر ناشناس که با حضور به ظاهر ناآرامش کلی آرامش و خیر دراین مکان مقدس ایجاد نمودند . قطعا حضورتان خیرهای عظیمی داشته که ما از آن همه ی آنها نا آگاهیم و سپس از استاد محترم جناب آقای مهندس کیایی متشکرم که درنهایت صداقت و شفافیت و احترام پاسخ داده اند. جناب مهندس اگرچه می دانیدکه من از اعضای اصلی نیستم و هرگز سعادت دیدار شما نداشته ام و از مسائل داخلی شما هم اطلاع چندانی ندارم ( که البته نیازی هم نبود)اما استفاده از آموزه های شما باعث تحول عظیمی درزندگی ام شد. از زهره ناجی پور عزیزم متشکرم که روزگاری و حتی اکنون با صبوری و با رفتارالهی اش مرا درمسیر صحیح زندگی همراهی نمود. اما جناب کیایی پاسخ شما باعث شد که اگر درگوشه ای از ذهن شاگردان ثابت شما نیز سوالی دراین رابطه وجود داشته ، به کلی برطرف شود و چه خوب است که شما برای پاسخ به این سوالات ناگفته نیز زمان می گذارید. از کامنت های پورشور کیمیاگران عزیزهم متشکرم که به این زیبایی با هرپیش آمدی برخورد می کنند. مسلما شما دست پرورده ی این چنین استادی هستید . در نهایت از خداوند متشکرم که بهم اجازه داده اند تا دراین سیستم حضور داشته و مطمئنم عنایتش را برایمان صدچندان می نماید تا از آموزه ها و تکنیک های استادمان کاربردی تر استفاده نماییم . ان شاالله . سوسن عابدین

زهرا اکبری
1392/11/15 3:44
0
0
سلام ،خدا رو شکر میکنم برای شروع این کارگاه ارزشمند . متشکرم از استاد برای انرژی و زمانی که صرف میکنند ،برای حمایتها و آموزشهای ناب و عالیشون . تبریک میگم به دوستان مجرد و خوشبختمون برای اینکه انقدر خاص هستند.چه سعادتی دارید شما که چنین لطفی رو خداوند شامل حالتون کرده ،خدا رو شکرمیکنم برای نتایج عالی که از برگزاری کارگاه خواهید داشت .خدا رو شکر میکنم وخیلی خوشحالم از اینکه این امکان و فرصت برای زوجهای کانون هم فراهم شده که بعنوان همیار حضور داشته باشند که انشا الله ما هم جزء این زوجها باشیم . ببخشید که دیر اعلام کردیم .
کاربر مهمان
1392/11/14 20:44
0
2
سلام و درود به استاد عزیزم خداقوت / خیلی خوشحالم کارگاهها شروع شده و میتونیم از مطالب سودمند استاد بهره ببریم خدایا شکر * ما متاهلین هم منتظریم ... من و سینا مشتاقانه آمادگی هر نوع همیاری هستیم .سپاسگذارم -مهناز بشیری
پاسخ ها
کاربر مهمان
1392/11/15 23:8
سلام مهناز جان شما و سینا تا ما رو مثل خودتون نکنید ول کن نیستیدااااااااااا چه کیفی داره شما دو تا گل همیار من بشید پارتیم خیلی کلفت میشه. مازیار
کاربر مهمان
1392/11/20 19:6
سلام مازیار جان باعث افتخاره منه و مشتاقانه لحظه شماری میکنم در رکاب استاد عزیزم و شما باشم *..

احمد ابراهيمي
1392/11/14 18:54
0
1
سلام ،به به!!!خدارو شکر !!!!چه خبر خوشحال کننده ای ،خوش بحال دوستان مجرد که از این نعمت و سود و برکت زیادش میتونند به راحتی بهره مند باشن.استاد عزیز از شما خیلی خیلی متشکرم که این همه به فکر تعالی و خوشبختی همه ما هستید و انرژی و زمان زیادی را صرف میکنید . انشاالله برای من و زهرا جان هم افتخاریست که در همیاری عاشقانه این دوستان را همراهی کنیم و در خدمت استاد بزرگوار و دوستان مجرد و خوشبخت باشیم.
پاسخ ها
رضا یارلو
1392/11/19 0:18
یه دونه باشه احمد آقا

مرجان ملاحسيني
1392/11/14 17:29
0
1
سلام خدا ر و شکر که امکان چنین امکانی برای افرا د مجرد کانون به لطف خداوند مهیا شده . خوش به حال دوستانی که می توانند از این امکان استفاده کنند استاد جان به ما متا هلین هم نظری داشته باشید ما هم خیلی به داشتن چنین کارگاه هایی نیازمندیم . اگر امکان داره من آما دگی همیار ی این کارگاه را دارم
نسرین شعاعی
1392/11/14 16:24
0
1
سلام، خیلی خوشحالم که این کارگاه عالی بالاخره اعلام شد و باعث خوشحالی بسیار زیادی شد. خدا قوت استاد عزیز. خیلی خوشحالم که دوستان مجرد با آگاهی و بینش قرآنی پای در مسیر تأهل می‌گذارند، خداوند یاریتان کند انشاءالله. اگر امکان همیار شدن من نیز باشد بسیار ممنون می‌شوم. در پناه خداوند باشید.
محمد حسين سرشار
1392/11/14 14:53
0
1
سلام استاد من و مونا بسیار مشتاق بودیم و هستیم که در این دوره شرکت کنیم ولی با اعلاعاتی که از مهرنوش جان رسیده امکان حضور زوج ها وجود نداره. از طرفی خیلی خیلی مشتاق هستیم که بتونیم برای همیاری شرکت کنیم تا همچون قبل از نعمت فضای عشق ورزی سود ببریم. به همین خاطر هم از شما به خاطر اختصاص وقتتون برای ایجاد جامعه ارزشمند سپاسگذاریم و هم به خاطر اینکه این فضارو در اختیار زوج ها قرار میدین تا از انرژی جمعی این جلسات بهره مند بشن و همچنین بتونن عشق شون رو انتقال بدن صمیمانه سپاسگزاریم.
پاسخ ها
نيكدخت شريف فر
1392/11/15 9:39
سلام حسین سرشار عزیز ، دوست خیلی خوبمون . خوشحالم که اینجا هستی . ما هم خیلی خوشحال می شیم که شما در این جلسات بعنوان همیار ما حضور داشته باشید . مشتاق دیدارتون هستیم .
محمد حسين سرشار
1392/11/16 17:11
سلام نیکدخت جان. دوست و همکار عزیز. من هم بی صبرانه منتظرم که در صورت صلاح خدا و تایید استاد، از این فرصت کمال استفاده رو ببریم. پیشاپیش شرکت در سمینار رو براتون مبارک می بینم. به امید دیدار ...
سيد عليرضا عظيمي
1392/11/19 3:21
تقصیره خودته دیگه، عجله کردی، هم فضای مجردی رو از دست دادی هم جلسات آموزشی رو. نه نمیشه شما بیای، یاد میگیری میری زن دوم و سوم میگیری.

آساره عطاری
1392/11/14 13:22
0
0
سلام خیلی خیلی خوشحال شدم که امکان حضور من هم در این دوره بود و سپاسگزارم از همه عواملی که موجب شدند تا بتوانم ثبت کنم.هوررررااااااا
علي جعفريان
1392/11/14 11:13
0
1
سلام استاد ببخشید نتونستم در این دوره شرکت کنم بنا بر یکسری موضوعاتت و مسائلی که دارم نمی توانم در در خدمت شما و دوستان گرامی خودم باشم امیدوارم دوستان عزیز از وجود شما و کارگاه آموزشی بهترین بهر ها را ببرند و از شما بابت عدم مشارکتم عذر می خواهم با تشکر
پاسخ ها
اميرعلي مجيدي
1392/11/16 14:2
سلام // خداروشکرکه تونستم با شما دوست عزیزم علی جان گفتگوئی داشته باشم /// انشاءالله موثر باشد امیدوارم شرایط و عوامل به اراده الهی هماهنگ گردد و در این دوره خیلی ضروری شرکت نمائید// گرچه میدانم خیلی خیلی مشتاق هستی

کاربر مهمان
1392/11/14 6:35
0
0
سلام بسیار مبارک باشه برگزاری این دوره و ممنون از استاد عزیز و مدبّر برای وقت و انرژی ای که برای این دوره اختصاص می دهند. خدا رو شکر که این فرصت ارزشمند برای دوستان مجرد کانون فراهم شده که بتونند در این دوره ارزشمند شرکت کنند،مجردا خیلی خوشبحالشون شدددددده ها . استاد جان ما منتظر کارگاه همسران عاشق هستیمممممممم ان شاءالله که خدا یاری کند و در هرزمانی که صلاح می داند خیلی زود این کارگاه تشکیل بشه که ما متاهلا هممممم مشتاقانه منتظریم . خیلی ممنون مونا
نسرين نوين
1392/11/14 1:19
0
0
استاد ممنونم از اس ام اس دوم ،به خاطر اینکه اس ام اس اول رو بین اس ام اسهای تبلیغاتی متوجه نشدم و این لطف خدا بود که شما پیگیری کردین.....(یه چنین استادی داریم ماااا)خدا رو شکر می کنم که قبل از تکمیل شدن ظرفیت تونستم اعلام آمادگی کنم......امیدوارم بتونیم ازکلام پر سودتون درسهای زندگی رو یاد بگیریم و در مسیر زندگیمون با عملی کردن این آموزه ها خوشبخت تر زندگی کنیم.ممنونم....خدایا شکرت.......
نسرين نوين
1392/11/14 0:6
0
0
سلام به استاد عزیز و خدا و قوت برای تمام تلاشی که برای جمع آوری مطالب و طراحی این دوره ارزشمند تا به الان انجام دادن......خدا رو شکر برای بهره مندی از چنین فرصتی......قدردان این جلسات ارزشمند هستم و به یاری خدا شرکت می کنم.....

سلام خانم نوین ! بسیار خوشحال شدم که مشارکت شما را در این بخش دیدم و باعث خوشحالی بنده است که در خدمت شما هم باشم . و از خبر همراه شدن شما در این دوره بسیر شاد و شاکر شدم و نگران نبودن‌تان بودم . خدایا شکرت


کاربر مهمان
1392/11/13 20:55
0
0
سلام به استاد عاشق و دلسوزمان.خدا را شکر می کنم که امکانش را برایم فراهم نمود تا در این کارگاه ارزشمند ثبت نام نمایم.متشکرم از پدرم که در این فرصت محدود حمایت مالیش را شامل حالم نمود.همچنین متشکرم از شما به خاطر این اطلاع رسانی دقیق و زیبا و خوش رنگ و لعاب و توضیحات خیلی خوبی که برای ما ارائه نمودید و تدابیر خیلی ارزشمندی که برای برگزاری این کارگاه در نظر گرفتید. خوش به سعادت ما که در این عصر با تمام افکار منفی که در جامعه غالب است درهای نور و هدایت و آگاهی خداوند به روی ما باز شده و توسط مربی بسیار لایقی چون شما به ما منتقل میشه..چقدر خوبه که این دوره به صورت کارگاهی است و به هدف رفع مقاومت و الگوهای مخرب طراحی شده ..متشکرم از تمام هماهنگی های شما و خانم افشاری وخانم شریف فر به خاطر تمام رحمتها و وقت و انرژی که می گذارید.. خدا قوت و اجرتان بی پایان . خاطره سادات
سرود آتشی
1392/11/13 20:44
0
0
وای خدای مهربون من!احساس شروع دوره ها بهم دست داد.خیلی مشتاقم.خیلییی زیاد.خیلی خوشحالمم....یعنی تو این مدت اخیر اینقدر امیدوار به زندگی نبودم که امروز هستم.آینده ی خوب،روزهای خوش،افق نورانی،انتخاب های درست و زندگی شاااااااادی در انتظار ماست.بازم ممنونم استاد
فرشاد دواني
1392/11/13 19:45
0
0
سلام سلام. قدر دان تمامی دوره هایی هستم که زمانهای زیادی را برای آنها و رشد ما صرف کرده و میکنید. متشکرم برای این دوره ارزشمندی که بر قرار شده و علاوه بر این خبر خوب ، خبر های خوب تری نیز در سال جدید و بعد از این دوره ان شا الله از راه میرسند، میدونم که در هر دوره ای که بتونیم شرکت کنیم قطعا برای ما موثر خواهد بود و قطعا چیزهایی را یاد میگیریم و حرفهایی را که کاربردی است میشنویم. لذا خوشحال میشم اگر شرایطش باشه تحت هر عنوانی بتونم در خدمت تان باشم. خداوند به شما قوت و قدرت عنایت نماید. متشکرم.
پاسخ ها
1392/11/13 20:40
سلام به آقا فرشاد دوست داشتنی و پیشرو در جاری نمودن عشق و رحمت..من شخصا به خاطر تمام رحمتهایی که در برگزاری کارگاه ازدواج قبلی جاری نمودید از شما متشکرم.. از شدن اشتیاق شما برای همیاری و حمایت از این کارگاه بسیار متشکرم . خاطره شیخ علی شاهی
سرود آتشی
1392/11/13 20:46
ما هم مشتاقیم شما تشریف داشته باشید آقا فرشاد
فرشاد دواني
1392/11/13 23:56
از شماخواهر های گلم متشکرم که رحمت تان همیشه برام جاری بوده. ان شا الله که مثل همیشه و همه موفقیت ها، اینبار هم موثر باشه و موفق تر ببینیمتون.

اميرعلي مجيدي
1392/11/13 15:39
0
2
سلام /به به برای این همه خبرهای خوب و خیر و درود بر شما استاد دوست داشتنی و عاشق انشاءالله که خداوند از نعمتهای خاص و آنچه که دوست دارسد بهترینها و عالیترینها را براتون آشکار فرماید و ماهم همیار باشیم // به همه بروبچه های عصر نور و اگاهی تبریک میگم که میتونند تحت هایت خاص الهی به این نعمت ارزشمند شناخت و توجه پیداکنند و نعمت ازدواج را تجربه کنند و حالشو ببرند چه خدائی چه عروسی و چه ازدواجی به به /// به قولی اگر خدا تو را کند داماد کمتر از پادشاهی نیست /// بسیار خوشحال هستیم و اماده و مهیا که میتونیم در همیاری این برنامه در خدمتتون باشیم بنده و دریا جان اعلام آمادگی مینمائیم که این سعادت و توفیق را داشته باشیم برای همیاری در خدمتتون باشیم /// برای این گروه سعادتمند و شایسته و همه زوجهائی که تحت حمایت و هدایت الهی به خونه خوشبختی و سعادت قدم میگذارند پیشاپیش تبریک و شادباش عرض مینمائیم

سلام آقای مجیدی عزیز متشکرم از ابزار محبت و بازخوردهای خوب شما نسبت به این دوره /// حتما از حضور و تلاش شما در جایگاه **** همیار **** در یکی از روزهای این جلسات بهره‌مند خواهیم شد


پاسخ ها
دريا غفاري
1392/11/14 15:3
سلام ممنونم استاد مشتاقیم و منتظر :))

سرود آتشی
1392/11/13 14:51
0
0
سلام به همگی.استاد عزیزم ممنونم.مرسی....خیلی نیاز داشتیم.خدا به شما خیر و برکت فراوان عطا کنه.به امید دیدار....من و آقای صالحی و سودابه جان ثبت نام کردیم.خدایا شکرتتتت

سلام و درود بر شما . امیدواریم بتوانیم با حمایت الهی به خوبی در خدمت شما باشیم و برای زندگی و آینده‌ شما موثر باشیم . از حسن انتخاب و سرعت عمل شما متشکریم /


معصومه آوريده
1392/11/13 14:33
0
1
سلام.... خدایا ازت ممنونم به خاطر این خبر خیلی خیلی خیلی خوب. خدایا شکرت که امکان برگزاری این کارگاه آموزشی مهیا شد. استاد عزیز، از شما بسیار ممنونم به خاطر دانش و معلومات که در این زمینه کسب نموده اید و آن را در اختیار دیگران نیز می گزارید. انشا الله با تشکیل چنین کارگاههای آموزشی و با شرکت جوانان دراین نوع کارگاهها ازدواجهایی موفق صورت پذیرد. انشا الله به زودی شاهد زوجهایی الهی خواهیم بود. امیدوارم که افراد مجرد با کسب مهارتهای لازم زوجی بسیار مناسب برای خود انتخاب کنند و سپس همه ما با کسب مهارت ها و تخصص های یک زندگی عاشقانه و مورد رضایت خداوند جامعه ای بسیار ارزشمند ومتعالی را تشکیل دهیم و نسلی از خود بر جا گزاریم که موجبات رضایت خداوند را فراهم سازند. استاد عزیز، من و همسرم مهدی، آماده هر نوع همیاری که شما صلاح بدونید هستیم.

سلام خانم آوریده شاکر و قدردان ضمن تبریک موفقیت شما در بخش شکرگزاری سایت در ماه گذشته از ابزار علاقه و بازخورد شما در مورد این دوره متشکریم . //// در مورد *****همیاری***** هم از ابراز طلب شما متشکریم و انشا الله در یکی از روزهای جلسات این دوره از حضور شما بهره‌مند خواهیم شد


پاسخ ها
معصومه آوريده
1392/11/13 17:45
سلام. انشاالله در تمام تاریخ های ذکر شده به جز 15 اسفند 1392 می توانیم حضور داشته باشیم.

نيكدخت شريف فر
1392/11/13 14:0
0
0
سلاااام ؛ شکرگزار خدای مهربون هستم که من هم الان اس ام اس این خبر بسیار خوب رو دریافت کردم . واقعا شکرگزارم برای این نعمت ارزشمند که بقول نوشین جان درش بسمت ما باز شده . از هومن جان خیلی سپاسگزارم برای وقت و انرژی ای که برای طراحی و اجرای این کارگاه عالی اختصاص داده اند. پرتوان باشید./// نکته خیلی خوبی که در این دوره هست ، کارگاهی بودن و تداومش در هر هفته است. می دونم که این شیوه برگزاری باعث اثربخشی خیلی بیشتری میشه و موضوع اصطلاحا در ذهن ما بسته و کاملا پخته میشه . ممنونم از فرصت خیلی خوب مشاهده خودمون و این فرصت شفاف شدن در رابطه با موضوع ازدواج ./// واقعا متشکرم که این فرصت رو برای ما مهیا کردید . امیدوارم حضور خوبی در این دوره داشته باشم و من هم از این نعمت گرانبها فایده ببرم. /// یک سوال دارم : می تونم از دوستان خودم که قبلا در دوره ها شرکت نکرده اند برای شرکت در این کلاس دعوت کنم یا خیر ؟ متشکرم .

سلام بله باعث خوشحالی ما است که می‌توانیم در خدمت شما عزیزان باشیم . /// برای دعوت سایر دوستان بله می‌توانید انشا الله که امکانش فراهم باشه و ظرفیت داشته باشیم .


پاسخ ها
نيكدخت شريف فر
1392/11/13 16:50
خیلی متشکرم هومن جان از پاسخ شما
زهرا نیاشبوری
1392/11/19 13:40
سلام دخترخاله. من که خوابشو واست دیدم. انشاله با این دوره خبر خوبش هم به زودی آشکار میشه.زهرا

زهرا السادات نیشابوری
1392/11/13 13:45
0
0
سلام خدا رو شکر که نعمتش رو برای ما آشکار کرده دوباره. متاسفانه فرصت حضور در دوره قبل رو نداشتم. خدایا کمکم کن بتونم توی این دوره حتما خیلی عالی شرکت کنم. استاد از این که برای این امر زمان می گذارید و برنامه ریزی می کنید بسیار سپاسگزارم. زهراسادات نیشابوری

سلام خانم نیشابوری برای ما هم جای تاسف داشت که شما در کارگاه یک روزه نبودید . اما حتما انتخاب کنید تا در این دوره مهم و ارزشمند باشید . برای‌تان بسیار موثر خواهد بود و با توجه به اینکه تکرار مجدد این دوره شاید تا یک سال آینده انجام نشود و لذا بهتر است خودتان را برای این دوره هماهنگ نمایید


پاسخ ها
1392/11/13 20:58
سلام به زهرای عزیزم. خیلی مشتاق دیدارت هستم دوست خوبم . به امید دیدار و خوشبختی شما.خاطره سادات
مريم اشراق
1392/11/14 9:7
نخیر خاطره ول کن نیست. این دفعه یک جور دیگه تریپ ورداشته هااا. از زهرا یادبگیر ببین با چه متانت وجاهت شجاعت رقابت کرامت خسارت دمپایی پاره پلاستچ شچسته روحی سماور آبجرم کن خریداریم!!! یاد بگیر. اصلا این خانواده تک تک. تک به تک . نبات . جوش شیرین. واقعا دستشون درد نکنه. زهرا جان شما کارگاهم نیومدی اشکال نداره من سفارشتو قبلا پیش خدا کردم . حلِ ! موردی نیست. دلواپس نباش اونی که باید نَجَران باشه خاطره ست نه تو...
زهرانیشابوری
1392/11/19 13:38
سلام. مرسی خاطره جون از توجهت. مریم جون دمت گرم که سفارشمو پیش خدا کردی. اصلنی خیالم راحت شد.زهرا نیشابوری

نسیم زاهدی
1392/11/13 12:58
0
0
سلام. به به!!! مبارک باشه؛ خدا رو شکر که دوستان عزیزمون میتونن از این نعمت بزرگ بهره مند بشوند و ازدواجهای آگاهانه و آموزش دیده ای داشته باشند؛ خیلی خوشحالم از برگزاری این دوره و مبارک می بینم حضور همگی دوستان و ازدواجهای بسیار پرخیر و برکتشون رو که انشاالله با هدایت و رضایت خداوند همراه باشه. ما هم مشتاق حضور در این دوره هستیم اگه استاد اجازه بفرمایند.

سلام از شوق و اشتیاق شما متشکرم اما کار از کار گذشته است :) /// اما شما می‌توانید به عنوان ***** همیار***** متاهل در یکی از روزهای جلسات در آن شرکت بنمایید . / در صورت تمایل همیاری تان را اعلام بنمایید /


پاسخ ها
نسیم زاهدی
1392/11/13 15:51
سلاااا. خیلی خوشحال میشم بتونم به عنوان همیار حضور داشته باشم. متشکرم
1392/11/13 20:42
سلام به نسیم عزیزم. به خاطر تمام رحمتهایی که در برگزاری کارگاه ازدواج قبلی جاری نمودی از شما متشکرم و خوشحالم که دوست مهربونی چون شما در جمع ماست.من هم مشتاق دیدار شما هستم . خاطره

کتایون محرمی
1392/11/13 11:47
0
0
سلام استاد عزیز،خیلی متشکرم برای این خبر خوب که منتظر شنیدنش بودم و با دیدن این خبر خیلی خوشحال شدم ،سپاسگزارم برای برنامه ریزی هایی که برای برگزاری این کارگاه در نظر گرفتید و متشکرم برای مطالبی که آماده کردید و یا قراره آماده بشه برای این چند روز کارگاه که تجربه حضورم در همه کارگاه ها نشون داده که مطالبی پر محتوا و کاربردی و مثل همیشه تک و خاص و جدید قراره ارائه بشه و البته عملی کردن این موضوعات و مفاهیم برام خیلی مهمتر از حضور در کارگاره هست،از اینکه این کارگاه قراره در 5 جلسه برگزار بشه احساس خوبی دارم چون می توانیم بعد از هر جلسه برای مدتی روی مفاهیم وموضوعات تفکر کنیم و تعقل و خودشناسی کنیم و با دست پر و هیجان در جلسات بعدی حضور داشته باشیم و چقدر جالب که کارگاه قراره عملی تر باشه و خیلی خوب که می تونیم توی خود کارگاه و در همون زمان بیشتر فکر کنیم و وارد حیطه عمل بشیم ،اینجوری حسابی از همون ابتدا ذهنمون گرمتر میشه ،امیدوارم بتوانیم از این کارگاه استفاده صحیح و نتیجه داری بکنیم !

سلام خانم محرمی از شوق و اعتقاد شما متشکریم و امیدواریم بتونیم در این دوره به خوبی در خدمت شما باشیم و شما دست پر از آن بیرون بروید /// در مورد شهریه همان طور که در جدول و توضیحات خدمت شما و دوستان اطلاع داده‌ایم اگر تا تاریخ 19 بهمن ثبت نام انجام شود 20000 (بیست هزار تومان) تخفیف خواهید داشت و قیمت دوره برای اعضای همگام آنلاین 240 هزار تومان محاسبه خواهد شد .


پاسخ ها
کتایون محرمی
1392/11/13 11:50
راستی در مورد مبلغ شهریه ،من متوجه نشدم ،یکبار اعلام شده تا تاریخ 19 بهمن 200000تومان و یک بار دیگه هم در جدول اعلام شده تا تاریخ 19 بهمن 240000تومان؟؟؟
مريم اشراق
1392/11/14 8:58
کتایون جان . این موردی که شما ذکر کردی از هموناست. !!!یعنی خیییلی معلومه که دست و پاهات سر جاشه . خودشو ناراحت نکن مثلا ما متوجه نشدیم!!! یعنی زیاد با سرود خودارزیابی کردین همچین به درد مشترک و همزاد پنداری خفیف رسیدی. عیب نداره . سرود رو ببین... هان ! نکته اینجاست که ایشاالله یک اقا مهدی هم به واسطه همون اشتراکات تشریف میاره. فقط خوشم اومد ازت که صبوری و خودکنترلیت از سرود بیشتره افرین. به به...

لیلی معارفی
1392/11/13 11:7
0
1
بسم الله الرحمن الرحيم سلام بر دوستان گرامي. سلام بر خداوند ما كه درهاي رحمتش همواره به روي ما باز بوده است و هست و معلوم است كه با اجراي اين كارگاه دوباره نگاه خاص و رحيمانه اي در جهت تحقق اراده اش در راستاي تشكيل جامعه انساني ارزشمند به ما افكنده است. خدايا شكرت. استاد عزيز و گرامي. سلام و درود ويژه بر شما. شما كه تا به حال واسطه عالي ترين خيرها و بركت ها در زندگي هايمان بوده ايد. بسيار متشكريم كه انقدر تعالي و زندگي و آينده زيباي ما برايتان مهم است. بسيار خوشحال و مفتخرم كه به حول و قوه الهي در اين دوره شركت كنم زيرا به قول نوشين جان و بنا به آنچه در متن اين فراخوان آورده ايد گامي در جهت يك ازدواج شاد و سازنده است كه بسيار جنبه خودشناسي و خودسازي در كنار استادي مجرب و عاشق و آگاه دارد. تشكيل اين كارگاه را براي همه شركت كنندگان و نيز تمام عوامل فيزيكي و متافيزيكي دست اندر كار آن و نيز شاهدان و گواهان آن مبارك مي بينم. ان شاء الله كه در جشن هاي عالي متمايز و انتقال دهنده نورها و شعورهاي تازه شركت و پايكوبي كنيم. هورااااااا... جاااااانميييييي هييييييييي.... :)))))

سلام و درود بر شما و متشکریم از بازخوردهای خوبتان در مورد این برنامه و تعریف‌ها و تمجید‌هایی که امیدواریم در آن حد باشیم و عمل کنیم ./// در مورد مکان جلسه به اطلاع شرکت کنندگان جلسه خواهد رسید /


پاسخ ها
لیلی معارفی
1392/11/13 11:13
يك تشكر ويژه ديگر هم دارم به خاطر متني كه هم جنبه اطلاع رساني دارد و هم جنبه آگاهي بخشي. استاد گرامي البته اين ويژگي شما و سعي شما در اين خصوص همواره در ساير مواقع و اطلاع رساني ها مشهود و آشكار بوده است. مي خواستم با اين گفته باز هم از آن جنبه آگاه و عاشق وجود شما تشكر و قدرداني كنم كه با اين كار نمايان تر و مسلم تر مي شود. استوار و نستوه. عاشق و خستگي ناپذير. همواره از هيچ ديدن و نور و شعور تازه جاري كردن. بديع و نو ديدن و بديع و تازه كردن. اين همه و بيش از اينها در ظاهر و باطن اين كار شما آشكار و پنهان است. الله سلام و مومن پيوسته پشت و پناه و پيشرو راه و كارتان باد.
لیلی معارفی
1392/11/13 11:14
راستي يك سوال: مكان برگزاري؟!!!!

دريا غفاري
1392/11/13 10:41
0
1
سلام //به به چه عالی // درود خدا بر شما استاد عزیز //خوش به سعادت و عاقیت اعضای این کارگاه ها ///وجود چنین نعمتی قطعا قطعا از جانب خداوند است //چنین آگاهی ناب و در دسترسی خواست خداست ///قطعا چنین افرادی با این گونه آموزشها زندگی خوشبخت همراه با شادی و موفقیت را تجربه خواهند نمود///ما با یک جلسه مشاوره یکساعت کلی انرژی و شادی و تغییر در زندگیمان تجربه کردیم اگر کارگاه 5روز آن هم اینچنین هدفمند باشه چه میشیم :))....خلاصه با آرزوی موفقیت و خوشبختی تک تک عزیزان ...دوستتان دارم

خدا رو شکر که جلسه مشاوره برای شما موثر بوده است . به امید خداوند و طلب شما دوستان بتونیم رد سال اینده دوره جامع و ارزشمند همسران عاشق را برگزار نماییم و در خدمت شما متاهلین نیز باشیم .


کاربر مهمان
1392/11/13 8:39
0
0
سلام .خدا را شکر به خاطر این خبر خوب و اینکه این دوره به صورت کارگاهی برگزار میشه .. وجود چنین نعمت ارزشمند و بزرگی خودش نشانه خوشبختی ماست .. خیلی مرسی استاد عزیز..خاطره شیخ علی شاهی
پاسخ ها
کاربر مهمان
1392/11/14 8:44
به به خاله فاطره! میبینم که آمادگی بدنیت رفته بالا . ... از بس که این مدت کوفته درست کردی میگما.!! بسه غذاهای دیگه از قلم نیفته .. تک بعدی جلو نرو کارگاه که میری اما تمرین عملیاتو سهل انگاری نکن. افففرین البته چشمت نزنم بدجور کنترل احساسات کردی ها. خودت واسه خودت جواب نزاشتی. معلومه واقعا خوب داری کار میکنی. ادامه بده ایشااا الله که بشه. میشه ....

کاربر مهمان
1392/11/13 8:39
0
4
سلام. بسیار مبارک می بینم برگزاری این دوره رو و از استاد عزیز و مدبّر و پویا، پیشاپیش ممنونم برای وقت و انرژی ای که اختصاص می دهند. // ضمن تبریک به دوستان مجرد برای فرصت شرکت در این دوره، میخواستم یادآوری کنم که این فرصت و نعمت، رو فراتر از یک موضوع ازدواج ببینند. در حقیقت یک فضای کارگاهی برای خودارزیابی دقیق و خودشناسی و خودسازی در محضر استاد برای شما عزیزان به لطف خداوند مهیّا شده که باید بسیار بسیار زیاد قدر دانسته بشه زیرا که با یادگیری *اصول* این دوره در کنار یک مربّی مجرّب، قطعاً در سایر زمینه های زندگی هم، میشه دست به اصلاحات سازنده زد. به نظر بنده، این فرصت مغتنم، عملاً میتونه تا حد شرکت در دوره های کانون، مفید و سازنده باشه. // دوستان براتون بسیار خوشحالم و از خداوند مهربون که دوباره داره پرورشهای خاصش رو برامون شکل میده، خیلی خیلی ممنونم. (( بی خبران، خبر خبر! میکده باز، باز شد)) پیش به سوی جامعۀ ارزشمند... نوشین زندیه

درود بر شما خانم زندیه که با این نگرش و اعتقاد زیبا به این دوره نگاه کردید . متشکریم و سپاسگزار خداوند و حضور شما . به امید خداوند بتونیم در سال آینده دوره همسران عاشق را نیز طراحی و برگزار نماییم .


پاسخ ها
کاربر مهمان
1392/11/13 20:56
سلام به نوشین عزیزم . همراه و همیار عاشق و پر شور و انرزی که همیشه توسعه دهنده خیر و نیکی است و مشوق تعالی اطرافیان. متشکرم از مشارکت شما و مشتاق دیدار مجدد شما در این کارگاه هستم.خاطره
کاربر مهمان
1392/11/14 8:38
سلام علیکم.به به تنها تنها دیگه ای ول...! استاد جون اینقدر دورت بگردم تا سرم گیج بره.!!! سااااااال دیگه؟؟؟ البته بازم خدا رو 1124 مرتبه شکر که باز تاریخش سال دیگس. کارگاه فرزند پروری که با ظهور حضرت مهدی ان شا الله یکی شده. چون سیبیلای امین پاشا دراومده . تا برگزاری کلاسش یحتمل واسه بچه اش نوبت ما بشه تازززه اگه ظرفیت این طوری با سرعت نور پر نشه و جا واسه ما بمونه!!! (( شوخی کردم . منو ببخش استاد جون . هویجوری گفتم تا دور هم باشیم نگاه چپ کنی پورت میشم. خیلی هم عالی! هر کِی حال کردی همون موقع خوبه. نوکرتم)))
کاربر مهمان
1392/11/14 8:47
من بودما!! خیالتون راحت. به کسی گیر ندین...

کاربر مهمان
1392/11/13 7:43
0
0
سلام. به به مبارکه انشاالله . برگزاری این دوره را برای شرکت کنندگان ، پر از خیر و برکت می بینم . استاد عزیز خدا قوت . ببینم همیار متاهل هم راه می دین؟ اگر راه می دین یک زوج به نام ناهید و رسول در خدمتند.

سلام آقای قدیریان و خانم خدایاری عاشق و همیاران باوفا و مشتاق انشا الله در حال برنامه ریزی برای همیاری نیز هستیم . که به احتمال زیاد ******همیاری****** از بین زوج‌های متاهل همانند شما انتخاب خواهند شد و هر جلسه یک زوج همیار جلسات‌مان خواهند بود . به زودی در مورد همیاری آن نیز صحبت خواهیم نمود . اما تا بعد دوستان متاهل می‌توانند تمایل همیاریشان را همانند شما در این بخش اعلام بفرمایند .


پاسخ ها
کاربر مهمان
1392/11/13 10:56
سلام از بس كه شما دو تا گلين. ماهين. ما كه خيلي خوشحال ميشيم. نمونه ها. الگوها...:))))) لیلی معارفی
کاربر مهمان
1392/11/13 21:0
سلااااام آقا رسول و ناهید عزیزم. به خاطر این همه عشق از شما متشکرم و مشتاق دیدارتون هستم .خاطره

عاطفه نوروری
1392/11/13 1:34
0
0
سلام.وقت بخير .خدايا شكرت .عجب لطفى .چقدر به ما مهربانى اى خدا .بسيار مشتاق يادگيرى و كسب آگاهى در اين زمينه الهى هستم .خداوند بهترينهارا برايمان آشكار خواهد كرد .ان شاءالله...استاد جان خدا قوت .تصاوير خوبى از اين جلسات دارم و نورآگاهى پروردگار رحمن ورحيم را در اين حركت سلامتى بخش ميبينم .در پناه الله باشيد .
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


                                     جدیدترین  برنامه‌ها  و  محصولات كانون

دوره آنلاین «ساماندهی محیط کار و زندگی»

به زودی !

مجموعه خودسازی 2(به زودی)

شامل چند نوع وانهادگی و مراقبه کاربردی و کوتاه

جستجوی پیشرفته   
سه شنبه ٠٦ تير ١٣٩٦
منو اصلی
عنوان
عنوان

آمار بازدیدکنندکان

بازدیدکنندگان صفحه:  264565
کل بازدیدکنندکان:   6192049
بازدیدکنندگان امروز:  1289
بازدیدکنندگان آن‌لاین:  9
زمان بارگزاری صفحه: 0/7969 ثانیه
             صفحه اول                           کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به کانون مهندسین تحول کیمیا است(راه‌اندازی 1385)                           تماس با ما