ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
[عضویت در سایت]
[فراموشی کلمه عبور]

ارزش شماره دوازده : ما جهت توسعه تعالي جهاني با خدمت عاشقانه به يكديگر و فرصت‌سازي و پرورش اعتقاد در ديگران منجر به توانمندسازي انسانهاي پيرامون خود مي‌شويم و با اعمال و كلام ارزشمند خود، ديگران را نيز به مسير و رسالتمان علاقمند مي‌نمائيم

موقعیت صفحه: صفحه اصلي > اخبــار > اخبار داخلي كانون قابل توجه مشتاقان تحول و تعالی و تمامی وفاداران سایت

از تغییرات و امکانات جدید سایت استقبال کنیم

کُد مطلب: ٥٤١٥

تعداد نمایش مطلب: 1491

‌ساعت‌و تاریخ درج مطلب: ١٤:٢١ شنبه ٢١ دی ١٣٩٢

   

به نام خداوند مهربان امکان گستر

سلام بر اعضای سایت و تمامی تعالی جویان عزیز

                 خبر خوب و خوشحال کننده اینکه  خدا رو شکر توانستیم در هفته گذشته زمان قابل توجهی را برای تغییر و بهبود پوسته گرافیکی سایت اختصاص بدهیم و برخی از نواقص و اشکالات موجود در آن را بر طرف نموده و از لحاظ ظاهری نیز تغییراتی در پوسته سایت اعمال نماییم .  از خداوند که وقت و شوق و  انگیزه و استقامت و خلاقیت لازمه برای این کار را جاری نمودند و همچنین از نرم افزار مدیریت سایتمان که توسط شرکت آریانیک تهیه شده است متشکریم که امکان این تغییرات و به روزرسانی‌ها را برای‌مان فراهم نمودند .

                  این تغییرات برای چهارمین بار است که در پوسته سایت اعمال می‌شود و در حال حاضر شما شاهد نسخه چهارم پوسته گرافیکی  سایت‌مان هستید . در ادامه مطالب این خبر ،  برخی از تغییراتی که در پوسته گرافیکی  و قابلیت‌های سایت اعمال شده است را لیست نموده‌ایم تا شما دوستان بتوانید آنها را دنبال نمایید و با نگاهی قدرشناسانه  از تغییرات حاصل شده استفاده ببرید .

نکته مهم : جهت بهره‌مندی از تغییرات اعمال شده اگر از نرم افزار اینترنت اکسپلورر(IE) برای مشاهده سایت کانون استفاده می‌کنید توصیه می‌کنیم مطابق روش زیر تنظیمات compatibility view  را غیر فعال نمایید تا بتوانید به صورت صحیح و آنطور که پوسته سایت را طراحی و تغییر داده‌ایم آنرا مشاهده نمایید.

*********

روش غیر فعال نمودن قابلیت Compatibility view :

1-در ابتدا برای اینکه متوجه بشوید آیا این قابلیت فعال و یا غیر فعال است لازم است به بخش tools نرم افزار IE مراجعه نمایید . برای این کار  باید به نوار Meno bar  در بالای صفحه IE مراجعه نمایید . اگر این نوار خاموش بود، می‌توانید به راحتی از روی صفحه کلید رایانه‌تان دکمه Alt را یک بار فشار دهید تا این نوار باز شود . مطابق شکل زیر:

2-بعد از باز شدن نوار(Meno bar) ، برگه(تب) Tools را کلیک نمایید(شماره 2) . با کلیک نمودن این گزینه ،  پنجره‌ای رو به پایین باز می‌شود که در وسط‌های  آن پنجره می‌توانید گزینه Compatibility View Setting پیدا نموده و آنرا کلیک نمایید(شماره 3 در عکس زیر)

نمایش بزرگت‌ر تصویر

3-بعد از کلیک نمودن Compatibility View Setting، پنجره‌ مرتبط با آن باز می‌شود . همانطور که در شکل هم مشاهده  می‌کنید این پنجره به دو بخش سفید رنگ تقسیم شده است ،‌ بخش بالایی نواری باریک و سفید رنگ است  و مقابل آن دکمه add وجود دارد و  در پایین بخش بزرگ سفید رنگی وجود دارد که اگر سایت کانون و یا سایت دیگری را به قابلیت Compatibility View اضافه نموده باشید آنجا آدرس آن سایت‌ها را می‌توانید مشاهده نمایید (شماره 4 در عکس زیر)

نمایش بزرگ‌تر تصویر

4-اگر در بخش دوم(بخش سفید بزرگ) این پنجره، آدرس سایت کانون(www.kimiagari.com) وجود نداشت ، بدین معنا هست که تنظیمات نرم افزار IE شما برای مشاهده صحیح و درست سایت کانون غیر فعال است و نیازی به هیچ کاری ندارید  و لذا می‌توانید این پنجره را ببندید(close شماره 5)

نمایش بزرگ‌تر تصویر

5-اما اگر در پنجره تنظیمات Compatibility View در بخش سفیدرنگ بزرگ آن(بخش پایینی) آدرس سایت کانون(www.kimiagari.com) وجود داشت ، باید آنرا حذف نمایید(شماره 6) . برای این کار ابتدا آدرس سایت را انتخاب نمایید(شماره 6) . و سپس دکمه Remove  را که در مقابل آن است کلیک نمایید(شماره 7)  و سپس پنجره تنظیمات را  ببندید(شماره 8) .  با انجام این مراحل حال نرم افزار IE شما در حالت مطلوبی برای مشاهده  صحیح سایت کانون قرار دارد .

نمایش بزرگ‌تر تصویر

نمایش بزرگ‌تر تصویر

نمایش بزرگ‌تر تصویر

6-در صورتی که به هر دلیلی نتوانستید این موضوع را حل نمایید ، می‌توانید از طریق فرم نظرات این خبر، درخواستی را ارائه کنید تا توسط مسئول امور اداری کانون خانم افشاری با شما هماهنگ شود و توسط تلفن و یا ارتباط اینترنتی با نرم افزار (Team Viewer) مشکل شما حل گردد .

**********

لیست تغییرات  پوسته گرافیکی سایت :

1-طراحی و اجرای مجدد پوسته سایت  در کلیه صفحات سایت(صفحه اول و همچنین صفحات داخلی)

2-رفع اختلافات  نمایشی پوسته در کلیه صفحات سایت در نرم افزارهای متفاوت اجرای اینترنت که در حال حاضر شما می‌توانید ظاهر سایت را تقریبا با تشابه  و دقت 95% در نرم افزار‌های Internet Explorer و همچنین Mozilla Firefox به خوبی مشاهده نمایید.

3-برطرف نمودن نواقص نمایشی پوسته سایت که سابق بر این نیاز به فعال نمودن قابلیت Compatibility View   بود که خدا رو شکر با این تغییرات از این پس دیگر نیازی به فعال نمودن این تنظیم وجود ندارد و  شما می‌توانید با خیال راحت با هر  رایانه‌ و سیستمی به سایت کانون مراجعه نمایید و بدون هیچ تنظیمی به همان شکل صحیحی که توسط کانون طراحی شده است پوسته سایت را مشاهده نمایید. این تغییر یکی از مهمترین بهبودهایی است که در پوسته جدید سایت اجرا نموده‌ایم و خدا رو شکر تلاش‌هایمان نتیجه‌بخش بوده است.

4-فراهم شدن امکان مشاهده سایت کانون در نرم افزارهای موبایل با دقت بالای 90% ، که خدا رو شکر در  حال حاضر در این نرم افزارها و روی گوشی  با سیستم عامل اندروید تست شده است ( Dolphin Browser ،  Next Browser، maxthon Browser، Ninesky browser، Boat Browser  ، Firefox، internet) و به راحتی و با دقت بالا می‌توانید پوسته سایت را مشابه همان پوسته در سیستم عامل ویندوزتان مشاهده نمایید. لطفا اگر روی نرم افزار دیگری هم خودتان  تست نمودید و نتیجه مطلوبی حاصل شد در بخش نظرات نام نرم افزار  را با دوستان دیگر مشارکت نمایید

5-تغییر ظاهری هدر(سربرگ) منوی‌های برگه‌ای صفحه اول سایت(باکس سبزرنگ) و همچنین فوتر(زیرصفحه) کلیه صفحات سایت(باکس مشکی رنگ) و  ریزتغییرات ظاهری  دیگری در بخشهای دیگر پوسته سایت

6-تغییر نحوه نمایش آرمان و رسالت کانون در صفحه اول از حالت جمله متحرک به شیوه نمایش تایپی مطالب که امکان نمایش آرمان و رسالت را به صورت پیوسته فراهم ‌آورده است و در ضمن می‌توانید با دکمه‌های کنترلی کنار آن آنرا متوقف و یا جلو و عقب نمایید .

7-افزایش سرعت لود شدن برخی از صفحات سایت به دلیل ساده‌ترشده روش طراحی پوسته

***********

قابلیت(ماژول) جدیدی سایت :

              خدا را شکر چند وقتی است که شرکت آریانیک ماژول جدیدی را برای دارندگان سایت طراحی و تولید نموده است که ماژول گفتگوی آنلاین(highsup) نام دارد که همان چت نوشتاری می‌باشد .

ما نیز انتخاب کردیم به صورت آزمایشی یک ماه این ماژول و قابلیت جدید را به سایت اضافه نماییم و در صورت مناسب و موثر بودن بتوانیم برای همیشه از آن در جهت خدمت‌رسانی بیشتر به شما عزیزان و ارتباط بهتر با شما دوستان استفاده نماییم . از کاربردهای جالب این ماژول ارزشمند می‌توان به موارد زیر اشاره نمود :

1-امکان گفتگوی آنلاین به صورت نوشتاری  شما دوستان با مسئول امور اداری کانون برای هماهنگی امور آموزشی و خدماتی کانون

2-امکان پشتیبانی و رفع سوالات فنی مرتبط  با سایت به صورت آنلاین با مسئولین سایت

3-امکان  پرسش و پاسخ آنلاین با مربی و مدیریت کانون که یکی از فواید خوب و ارزشمند این ماژول امکان برقراری ارتباط از راه دور به صورت نوشتاری با مربی و  مدرس کانون است که انشاءالله به زودی در مورد نحوه این گفتگوها و زمان‌های برنامه‌ریزی شده آن و نحوه رزو نمودن زمان برای پرسش و پاسخ مطلبی را در روی سایت درج خواهیم نمود .

            امیدوارم با حمایت خداوند و استفاده شاکرانه شما دوستان  بتوانیم همچنان در مسیر تحول و تعالی شما  علاقمندان گامهایی موثر برداریم و در مسیر خدمت رسانی حضوری پررنگ‌تر داشته باشیم .

            در نهایت از خداوندِ امکان و مهربان که امکان این تغییرات و توسعه قابلیت‌های سایت را برایمان فراهم نموده‌اند بسیار متشکریم و امیدوار هستیم با شکرگزاری و قدرشناسی عملی ما ، خداوند راه را برای آشکار شدن قابلیت‌های بیشتری برای ارائه خدمات آموزشی  و پرورشی آنلاین به سایت ارزشمندمان(www.kimiagari.com) عطا نمایند .

 
 

    *********

ساعت و تاریخ درج مطلب: ١٤:٢١ - شنبه ٢١ دی ١٣٩٢

کُد مطلب: ٥٤١٥  -  تعداد نمایش مطلب: 1491

 

                               نسخه چاپي                        ارسال به دوست                       

                   

نظرات بینندگان
علي جعفريان
1392/11/08 0:29
0
0
سلام و درود بر استاد عزیز استاد از شما بابت این همه تلاش ،لطف و عنایتی که به ما دارید بینهایت تشکر می کنم خدا قوتتون بده
کاربر مهمان
1392/11/05 1:19
0
0
سلام و درود خدارو شکر بایت تغییرات جدید سایت پر بار کیمیاگری خیلی خوشحال شدم و مبارک میبینم ... خدا قوت استاد بزرگوار * مهناز بشیری
کاربر مهمان
1392/11/01 1:37
0
0
very goooooooooooooooooooooooooood
کاربر مهمان
1392/10/23 21:32
0
0
سلام.خدا رو شکر. خدایا از این که کیفیت این نعمت رو برای ما بهتر کردی متشکرم. استاد متشکرم که این رحمات رو جاری کردید. امکان چت نوشتاری که خبر بسیار خوبی هست. خدایا ازت متشکرم. - زهراسادات نیشابوری
احمد ابراهيمي
1392/10/22 0:44
0
0
سلااام!!!خدارو شکر !! این تغییرات جدید و خوشحال کننده رو بسیار مبارک و پر سود میبنم انشاالله،استاد جان از زحمات و تلاشهای پی در پی تون که برای توسعه فضای نورانی سایت میکشید خیلی خیلی سپاسگزارم.واقعاً برای این همه شوق و انرژی و انگیزه ای که برای سهولت و پیشرفت و راحتی سایت و امکان ارتباط جاری میکنید بی نهایت متشکرم . خیر و نیروی عظیم خداوند بر شما باد هومن عزیز.
کاربر مهمان
1392/10/22 0:36
0
0
سلام خدارو شکر چه خبر خوبی چه تغییرات باحالی برقرار باشی استاد.مازیار
کاربر مهمان
1392/10/22 0:14
0
0
سلاااااااااااام. به به ! مبارک باشه تغییرات و تحولات جدید.. خداقوت استاد عزیز.. متشکرم از شما به خاطر این همه عشق و انرژی که برای سایت عزیزمون اختصاص می دهید .. متشکرم از این توضیحات بسیار جامع در ارتباط با بهره مندی از تغییرات سایت . خیلی خیلی از شما متشکرم به خاطر این اطلاع رسانی خیلی ارزشمند و خوشحال کننده .. خیلی خوشحالم به خاطر امکانات خیلی خوبی که اضافه میشه مخصوصا پرسش و پاسخ آن لاین با مربی و امکان رفع اشکال با مسئول اداری کانون ..متشکرم و تصدیق می کنم که تغییر صحیح همیشه زیباست .. درود و سپاس بی پایان .. خاطره علی شاهی
نوشين زنديه
1392/10/22 0:6
0
0
سلام، به به! چه خبر خوشحال کننده ای، خدا رو شکر که بهشت سایت ما هم در حال توسعه است. بسیار مبارک می بینم اضافه شدن امکان بسیار عالی پرسش و پاسخ آنلاین با مربی رو. هومن جان درود بر اینهمه پویایی و عشق شما. امیدوارم که خداوند قوت و عشق و انگیزه روزافزون به شما عنایت فرماید و به وقت شما چنان برکتی ببخشد که بهشت را روی زمین بسازید و بسازیم :-)
کاربر مهمان
1392/10/21 23:28
0
0
با سلام وتشکر فراوان از تکنولوژی های جدیدی که به سایتمون اضافه شده است مخصوصا امکان گفتگوی آنلاین که مطمین هستم انقلاب بزرگی در سایتمان ایجاد می کند .خداوند را سپاس که با وجود این همه تکنولوژی در هر زمان ومکان و شرایطی به راحتی می توانیم به سایت کانکت شویم و از مطالب ارزشمند آن بهره مند گردیم .استاد خوبم متشکرم که عاشقانه برای بهتر شدن وبه روز شدن سایت رحمت خود را جاری می کنید .در پناه الله همواره نورانی باشید.-هدیه السادات سادات کیایی
فرشاد دواني
1392/10/21 23:18
0
0
به نام خدا. سلام. خدایا متشکرم از اینکه این امکان برامون فراهم شد و هر سال تغییرات زیادی را به همت مدیریت سایت،به خودش دیده و شاید به ظاهر اینجا 7 مورد نام برده شده و مژده یک مورد هم داده شده باشه اما همه آنهایی که از سایت بهره مند هستند و دقت دارند میدونند که هر بار امکانات بهتری برای سایت اضافه شده که بتونیم بهتر بهره مند باشیم. خداوند قوت و انرژی بیشتری را در وجودتان جاری نماید. وقتی این خبر را مطالعه کردم مشتاق شدم که در تک تک تب های سایت برم و دوباره یکبار از ابتدا هر کدام را ببینم و اینجا بود که دیدم چقدر صفحات، فونتها ، مطالب و توضیحات شفاف تر و زیبا تر شده . چقدر خوب شده که معرفی بسیار عالی تری نسبت به برنامه های سالیانه کانون و یا برنامه هایی که در آینده به لطف خدا و همت شما میخواهد برامون اجرایی بشه ، مشخص و روشن توضیح داده شده. متشکرم از این همه فعالیت های اجتماعی که میشه در یک صفحه دید و خاطرات زیباش را به یاد آورد. قدر دان فعالیت های تحقیق و پژوهشی هستم که معرفی اش کردید و ان شا الله که تداوم داشته باشه، سپاسگزارم از اینکه دیگه هر جا و با هر کامپیوتری باشیم میشه به راحتی صفحات را ببینیم و بدون این که صفحه به هم بریزه و شکر از اینکه با موبایل و تبلت هامون هم میتونیم مشارکت کنیم و مشارکت ها را بخونیم . خدا راشکر. قدر دان کلاسه بندی هایی هستم که به زیبایی و با نماد ها و رنگهای خاص در این سایت قرار داده شده. به به شکر برای مژده بهره مند شدن از ماژول گفتگوی آنلاین، خدا را شکر؛ خیلی خیلی جالب بود برام شکل جدید نمایش آرمان و رسالت و دکمه توقف و یا جلو و عقبش که تا حالا در هیچ سایتی این روش استفاده اش را ندیده بودم برم جذاب بود و متشکرم. شکل و طرح کلی صفحات که با برجسته شدن کادر یا با قوس دادن گوشه های کادر های چپ وراست صفحه و یا بزرگ و کوچک شدن دکمه ها در زمان نیاز و یا حتی کادر مشکی انتهای صفحات که خیلی دکمه صفحه اول کاربردیش است و واقعا لازم بود و همچنین یاد آوری اینکه سال تاسیس سایت ارزشمند کیمیا سال 85 بوده و ... همه و همه را مدیون پروردگار و خدای کریم هستم و شما استاد عزیز که بیشتر میتونم بهره مند شم و لذت ببرم. راستش لازمش داشتیم. متشکرم که مشوق بهره مندی بیشترمون از سایت شدید. قدر دان تک تک ثانیه هایی هستم که برای این سایت صرف کردید تا به نقطه عالی تری برسه. تلاش ما استفاده بهتر و رشد جامع تر با خوراک هایی است که برامون مهیاست. ان شا الله که بتونیم خوب ازش بهره مند شیم تا حداقل جبران این همه رحمتی که جاریست باشیم.دستانتان پرتوان برای تک تک تغییراتی که در تک تک صفحات سایت ایجاد نمودید و هنوز هم تعدادی از صفحات را دارید اصلاحات میکنید.
نسرين عطاري
1392/10/21 23:13
0
0
سلام و درود بر مدیریت محترم سایت کیمیا. بسیار سپاسگزارم بابت وقت و انرژی و هزینه و شوقی که بابت به روز کردن سایت و تغییرات بسیار عالی در آن گذاشته اید . ممنون از امکان جدید ماژول گفتگوی آنلاین . بابت توضیحات بسیار کامل و جامع تون سپاسگزارم.خدا رو شاکرم بابت داشتن نعمتی بسیار ارزشمند و کاربردی به نام سایت کیمیا .همانطور که از طریق این سایت ارزشمند برکت زیادی وارد زندگی ما میشود ،از خداوند میخواهم برکت زندگی شما رو روز به روز بیشتر و بیشتر کند.
معصومه آوريده
1392/10/21 22:16
0
0
سلامممممممم.... اول صبح که وارد سایت شدم فکر کردم که فقط پوسته سایت تغییر کرده. اما الام می بینم که سایتمون خیلی خیلی دچار تغییر و تحول شده. خدایا شکرت به خاطر این امکانات فوق العاده و بسیار عالی سایت کیمیاگری. از استاد عزیز، جناب آقای سادات کیایی بسیار ممنونم به خاطر تلاشهایشان برای بهبود کیفیت سایت. از شما تشکر میکنم که زمان و هزینه اختصاص می دهید و در سایت تغییرات لازم را ایجاد می کنید تا کیفیت آنها بهتر شود. از امکان بسیار عالی و شگفت انگیز و ارزشمند گفتگوی آن لاین تشکر می کنم. از خداوند مهربان ممنونم که روز به روز مهرش را گسترش می دهد و هر روز امکانات بیشتری در اختیار ما قرار می دهد.
مونا عطاری
1392/10/21 20:41
0
0
سلاممممممم هوووووووووووووووووررررررررراااااااااااا به خاطر این همه تغییرات و پیشرفت های عالی برای سایت عزیزمون. مرسی استاد عزیز به خاطر وقت و انرژی که برای تک تک این امکانات و تغییرات ارزشمند صرف کردید. خیلی ممنون به خاطر رفع اختلافات نمایشی که ما الان می تونیم با مرور گر های عادی و روزمره مون تمام قسمت های سایت رو ببینیم ، روی موبایل و تبلتمون همگام آنلاین ها و سایر کلیپ های صوتی و تصویری رو ببینیم، گوش بدیم و بهره مند بشیم. برای من این تغییر خیلی خیلی ارزشمند و کاربردیه و من تغریباَ سه سالی هست که منتظر و مشتاق این تغییر و امکان بودم. خیلی متشکرم که این تغییر حاصل شد و ما با سرعت و سهولت بیشتری می تونیم از سایتمون استفاده کنیم و ازش بهره مند بشیم. خیلی ممنون برای تغییرات و امکانات ارزشمند اضافه شده به سایت . خدا رو خیلی خیلی شکر مرسی استاد خیلی شاکریم. مونا
رضا یارلو
1392/10/21 18:13
0
0
سلام خدا روشکر چقدر خوب به به مبارک باشه خیلی ممنون انشالله به سلامتی خیلی خوشحالم از اضافه شدن این نعمتهای جدید انشالله که به خوبی ازشون بهره ببریم مرسی هومن جان برای این خبر خوب و این تغییرات ارزشمند وامکانت جدید فقط یه سوال اگه از کروم استفاده میکنیم هم تغییرات لازمه؟
ناهيد خداياري
1392/10/21 16:56
0
0
سلام. به به! خدارا خیلی شکر از خبر خوبی که برامون نوشتید و به خوبی توضیح فرمودید. خیلی متشکرم که برای چهارمین بار تغییرات سازنده ای برای پوسته گرافیکی سایت و استفاده بهتر از سایت ارزشمند کیمیا گری را قراردادید. برای تمام وقت و انرژی و عشق و هزینه هایی که برای این منظور انجام میدهید و توضیحات کاملی همراه با عکس های مربوطه، میدهیدبسیارسپاسگزارم . از خبر خوب و خوشحال کننده * ماژول گفتگوی آنلاین* و کاربردهای خوب آن، بسیار متشکرم و خدارا شکر میکنم . خدارا خیلی شکر از وجود شرکت آریانیک و امکانات خیلی خوب و رو به پیشرفتی که دارد. // خدارا خیلی شکر از همت و تلاش و پشتکارخوبی که شما استاد عزیز، در این زمینه ها دارید و خدارا خیلی شکر از صبوری و خلاقیت و هوش و انگیزه و عشقی که خداوند بزرگ و بلند مرتبه برای انجام این فعالیت ها در رابطه با بخشهای مختلف این سایت ارزشمند، درشما، قرار داده است و به خوبی قدردانش هستید، که خیلی نعمتهای بزرگی هستند . خدارا شکر. // خیلی متشکرم از خداوند مهربون که امکانات لازم برای این تغییرات و افزایش قابلیت های سایت کیمیا گری را فراهم نموده است. انشاالله بیشتر شاکر و قدر دان عملی این همه نعمتهای در حال گسترش باشیم. خدارا خیلی شکر از آشکار شدن قابلیت های بیشتر، جهت عرضه بهتر و سریع تر و با کیفیت ترخدمات اموزشی و پرورشی انلاین در این سایت نورانی:) خدارا خیلی شکر.
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 


                                     جدیدترین  برنامه‌ها  و  محصولات كانون

دوره آنلاین «ساماندهی محیط کار و زندگی»

به زودی !

مجموعه خودسازی 2(به زودی)

شامل چند نوع وانهادگی و مراقبه کاربردی و کوتاه

جستجوی پیشرفته   
جمعه ٠٢ تير ١٣٩٦
منو اصلی
عنوان
عنوان

آمار بازدیدکنندکان

بازدیدکنندگان صفحه:  264410
کل بازدیدکنندکان:   6189301
بازدیدکنندگان امروز:  280
بازدیدکنندگان آن‌لاین:  25
زمان بارگزاری صفحه: 0/2962 ثانیه
             صفحه اول                           کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به کانون مهندسین تحول کیمیا است(راه‌اندازی 1385)                           تماس با ما